Praha
Praha
Praha
Praha

Zkouška Průvodce cestovního ruchu

Jak se přihlásit ke zkoušce průvodce cestovního ruchu

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců.

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. jedná se o starší typ zkoušky, který byl nahrazen zkouškou Profesní kvalifikace jako nejvyšším typem zkoušky v rámci celoživotního vzdělávání.
 
V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců, a která je v současné době nejvyšším typem zkoušky průvodce.

Přihláška ke zkoušce
Formulář přihlášky ke zkoušce si vyžádejte e-mailem na kurzy@tyrkys.cz , formulář Vám obratem zašleme. Přihlášku je třeba vyplnit elektronicky (na počítači) včetně diakritiky (háčků a čárek), vytisknout a vlastnoručně podepsat. Přihlášku je třeba odevzdat osobně nebo poslat poštou do naší kanceláře nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek. K tomuto termínu je třeba mít uhrazený i poplatek za zkoušku.

Jazyková část zkoušky:
V případě, že máte zkoušku z jazyka stupně B2 nebo vyšší Evropského referenčního rámce, stačí doložit úředně ověřenou kopii tohoto osvědčení. V ostatních případech si složíte zkoušku z jazyka, která se skládá ve stejný den jako odborná část zkoušky.

Zapsání akademického titulu na osvědčení
Máte-li akademický titul a přejete si ho zapsat na osvědčení, je nutné tuto skutečnost doložit úředně ověřenou kopií Vašeho vysokoškolského diplomu.

Omluva ze zkoušky
Nedostavíte-li se ke zkoušce a žádáte-li prominutí poplatku za další termín zkoušky, je nutné doložit Vaší absenci potvrzením od lékaře o nemoci delší alespoň tří dnů. Toto potvrzení je třeba dodat nejpozději do 3 dnů od ukončení nemoci (pracovní neschopnosti) a budete zařazeni na další nejbližší termín zkoušky. Chcete-li si vybrat jiný termín, tak ten je již zpoplatněn dle ceníku.

 Termíny jsou vypisovány na základě individuálního požadavku.


Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes jizerske hory ubytovani

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Základní seminář první pomoci

Od kdy? 09. září 2014, Úterý
Kde? Seminář se koná dne 9. září (úterý) 2014 od 15:00 do 17:00 hodin v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena semináře 400 Kč.
Číslo PP2014/9_září

Více informací

Daňová evidence - základy účetnictví

Od kdy? 11. září 2014, Čtvrtek
Kde? Kurz se koná ve dnech 11. a 12. září 2014 (čtvrtek a pátek), vždy od 9:00 až 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena 2 000 Kč.
Číslo Dan_ev_2014_006

Více informací

Kurz Průvodce cestovního ruchu

Od kdy? 12. září 2014, Pátek
Kde? Kurz se koná od 12. září do 21. září 2014 (pátek, sobota, neděle) vždy od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin. Kurz směřuje ke zkoušce Profesní kvalifikace průvodce 65 021 N, cena kurzu 5 500 Kč
Číslo G/2014

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'