Praha
Praha
Praha
Praha

Zkouška Průvodce cestovního ruchu

Jak se přihlásit ke zkoušce průvodce cestovního ruchu

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců.

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. jedná se o starší typ zkoušky, který byl nahrazen zkouškou Profesní kvalifikace jako nejvyšším typem zkoušky v rámci celoživotního vzdělávání.
 
V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců, a která je v současné době nejvyšším typem zkoušky průvodce.

Přihláška ke zkoušce
Formulář přihlášky ke zkoušce si vyžádejte e-mailem na kurzy@tyrkys.cz , formulář Vám obratem zašleme. Přihlášku je třeba vyplnit elektronicky (na počítači) včetně diakritiky (háčků a čárek), vytisknout a vlastnoručně podepsat. Přihlášku je třeba odevzdat osobně nebo poslat poštou do naší kanceláře nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek. K tomuto termínu je třeba mít uhrazený i poplatek za zkoušku.

Jazyková část zkoušky:
V případě, že máte zkoušku z jazyka stupně B2 nebo vyšší Evropského referenčního rámce, stačí doložit úředně ověřenou kopii tohoto osvědčení. V ostatních případech si složíte zkoušku z jazyka, která se skládá ve stejný den jako odborná část zkoušky.

Zapsání akademického titulu na osvědčení
Máte-li akademický titul a přejete si ho zapsat na osvědčení, je nutné tuto skutečnost doložit úředně ověřenou kopií Vašeho vysokoškolského diplomu.

Omluva ze zkoušky
Nedostavíte-li se ke zkoušce a žádáte-li prominutí poplatku za další termín zkoušky, je nutné doložit Vaší absenci potvrzením od lékaře o nemoci delší alespoň tří dnů. Toto potvrzení je třeba dodat nejpozději do 3 dnů od ukončení nemoci (pracovní neschopnosti) a budete zařazeni na další nejbližší termín zkoušky. Chcete-li si vybrat jiný termín, tak ten je již zpoplatněn dle ceníku.

 Termíny jsou vypisovány na základě individuálního požadavku.


Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes jizerske hory ubytovani

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Seminář Poskytování první pomoci u seniorů, specifika a prevence

Od kdy? 23. duben 2014, Středa
Kde? Seminář se koná dne 23. dubna 2014 (středa) od 9:00 do 11:00 hodin v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena semináře 400 Kč
Číslo SEN2014/23_dub

Více informací

Otravy u dětí, prevence a první pomoc

Od kdy? 23. duben 2014, Středa
Kde? Seminář se koná dne 23. dubna 2014 (středa) od 14:00 do 16:00 hodin v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena 400 Kč, akční cena pro absoventy školení první pomoci v TYRKYS - 300 Kč
Číslo OTR2/2014

Více informací

Opakovací vycházky Praha v češtině

Od kdy? 23. duben 2014, Středa
Kde? Opakovací vycházky Praha se konají od 23. dubna do 14. května 2014 vždy v pondělí a ve středu od 9:00 do 13:00 hodin. Cena všech 7 vycházek je 2 100 Kč.
Číslo Opak2

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'