Praha
Praha
Praha
Praha

Organizační pokyny

Nadstandardní služby pro naše klienty

Pro naše posluchače zajišťujeme služby nejvyšší kvality. Individuální přístup a maximální efektivita Vašeho vzdělávání jsou pro nás prioritou. Naší prioritou je: individuální přístup ke klientovi, maximální flexibilita Vašeho vzdělávání, vysoká úroveň poskytovaných služeb, poutavá a názorná výuka.

Pro naše posluchače zajišťujeme služby nejvyšší kvality. Individuální přístup a maximální efektivita Vašeho vzdělávání jsou pro nás prioritou. 

Zaručujeme Vám:

 • individuální přístup ke klientovi
   
 • maximální flexibilitu vašeho vzdělávání
   
 • vysokou úroveň poskytovaných služeb
   
 • poutavou a názornou výuku

V případě, že se v průběhu kurzu (nevztahuje se na jednodenní semináře) nemůžete účastnit výuky v řádném termínu, je možné si bezplatně sjednat náhradní termín přednášky v některém z ostatních kurzů, v nichž je volné místo a pokud je tento kurz vypsaný.

Jak si můžete dohodnout náhradní termín přednášky máte popsáno v materiálech, které obdržíte/jste obdrželi při nástupu do kurzu nebo na našem webu. Pro dosažení Vaší maximální spokojenosti, postupujte, prosím, dle pokynů uvedených ve Vašich materiálech. 

Při zahájení kurzu obdržíte kvalitní studijní materiály (většinou na výukovém CD) dle rozpisu k jednotlivým kurzům. Studijní materiály doplňují přednášky a výuku v lekcích. Veškeré studijní materiály jsou určeny pouze pro účastníky kurzů a samostatně je neprodáváme.

Všechny lekce probíhají v menších skupinách. Výuka se koná výhradně v našich učebnách Na Moráni 5. Výjimkou jsou pouze vycházky po Praze a do pražských objektů v rámci kurzu Průvodce Prahou nebo u vypsaných vycházek Prahou.

tyrkys- wi-fi zdarma Naše prostory jsou po kompletní rekonstrukci, veškeré vybavení je ve vysokém standardu. V případě, že si potřebujete vyřídit své e-maily, rychle naleznout studijní materiály nebo prostě jen tak být on line, je samozřejmostí připojení k internetu prostřednictvím wi-fi zdarma. 

V případě, že si objednáváte školení pro Vaši firmu mimo vypsané termíny kurzů, můžeme některé kurzy a semináře uskutečnit po předchozí dohodě i ve Vašich prostorách v rámci celé České republiky. 

Péče o klienty je středem našeho zájmu. Dokonalá informovanost posluchačů o případných změnách či o nově nabízených kurzech je samozřejmostí. Aktuální informace vždy naleznete na našem webu v oddíle aktuality nebo Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. 

Budeme se snažit Vám vyjít vstříc vždy, když to bude možné (např. přestup do jiného kurzu nebo náhrada zameškané výuky.)

V případě, že máte zájem o individuální konzultace k námi přednášeným tématům, rádi Vám je zajistíme (cena jedné hodiny konzultací je 400 Kč včetně DPH).

Abyste byli maximálně spokojeni a mohli čerpat všechny výhody, které Vám nabízíme, prostudujte si vždy pečlivě všechny materiály, které od nás obdržíte a dodržujte, prosím, pokyny v nich uvedené.
Individuální přístup, maximální flexibilita a péče o klienta není chaos a anarchie. 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu Průvodce pro region Praha *
 
Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *
 
Semináře první pomoci cizí jazyky pro cestovní ruch *
 
Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní kancelář
 
Přednášky z historie a dějin umění Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti

Proč si vybrat TYRKYS?

 • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
 • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
 • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
 • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Zlatá ulička a severní opevnění Pražského hradu

Od kdy? 26. únor 2018, Pondělí
Kde? Seminář Zlatá ulička a severní opevnění Pražského hradu se koná dne 26. února (pondělí) od 17:15 do 19:15 v Tyrkysu - cena 400 Kč
Číslo ZLATA2/2018

Více informací

ZDARMA 7 divů Prahy, aneb baví Vás poznávat Prahu?

Od kdy? 01. březen 2018, Čtvrtek
Kde? ZDARMA - seminář 7 divů Prahy se koná 1. března 2018 (čtvrtek) od 16:30 do 17:45 v TYRKYSu, Na Moráni 5, Praha 2, jen pár kroků od stanice metra Karlovo náměstí a zastávky tramvaje Palackého náměstí.
Číslo DIV5/2018

Více informací

O čem mluví pražská domovní znamení - historie a legendy

Od kdy? 02. březen 2018, Pátek
Kde? Seminář O čem mluví pražská domovní znamení - historie a legendy se koná dne 2. března 2018 (pátek) od 16:30 - 18:30 v TYRKYSu, cena 400 Kč
Číslo ZN/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'