Praha
Praha
Praha
Praha

O kurzech

Seminář první pomoci

Základní seminář první pomoci patří mezi semináře, které by měl absolvovat každý člověk. Jako umí člověk číst a psát, tak by měl dokázat poskytnout laickou první pomoc, protože často další osud člověka, i kvalita jeho života často závisí právě na duchapřítomnosti a rychlé reakci lidí, kteří se v místě nehody nebo úrazu nacházejí.

Víte, jak postupovat při kolapsu člověka? Dokážete si poradit, když někdo dostane epileptický záchvat?

Myslíte si, že se Vás tyto situace netýkají? Opak je pravdou. Mohou potkat každého z nás doma, při cestě do školy, do zaměstnání, v práci ... prostě všude. Možná si říkáte, když se kolaps člověka nebo úraz stane na veřejnosti, určitě tam bude zdravotník, který se o postiženého postará. To ale nemusí být pravda.

Kdykoliv se všichni můžeme dostat do situace, kdy na naší pomoci záležet život toho druhého člověka. Lékaři, kteří denně zachraňují životy, si velmi dobře uvědomují, že i laická první pomoc může pacientovi pomoci v přežití nebo může výrazně ovlivnit kvalitu jeho dalšího života.

Postupy základní laické první pomoci se řídí heslem: "Vše co potřebujete, jsou dvě ruce." K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

Základní kurz První pomoci je určen všem lidem (laické veřejnosti). Je určen nejen těm, kdo se ve své práci setkávají s mnoha lidmi jako jsou například průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláři, pracovníci hotelů, recepcí, lidé v obchodě, ve službách, ale opravdu úplně každému člověku.

Naše kurzy vede profesionální lektor s odborným vzděláním diplomovaný zdravotnický záchranář, který má dlouholetou praxi s poskytováním odborné zdravotnické pomoci. Také má bohaté lektorské zkušenosti a své odborné znalosti dokáže předat srozumitelnou, zajímavou a poutavou formou.

Naším cílem je naučit Vás poskytování laické první pomoci tak, abyste byli schopni kdykoliv a kdekoliv ji poskytnut. Za velmi důležitý považujeme praktický nácvik.

Kurzy probíhají v malých skupinách, tak abyste se mohli na vše optat a vše si procvičit. Kurz si může objednat i v individuálním termínu a  lze uspořádat i přímo u Vás doma nebo na Vašem pracovišti nebo ve škole.

Aktuální termíny semináře První pomoci:

16. prosince 2014 - úterý od 9:00 do 11:00 hodin

Semináře první pomoci naleznete v oddíle KURZY - první pomoc u - u každého termínu naleznete tlačítko PŘIHLÁSIT SE ! Rezervujte si svůj termín ještě dnes! 

Semináře první pomoci můžeme uskutečnit i přímo u Vás na pracovišti, ve škole nebo na libovolném místě na území Prahy a České republiky. Obsahovou náplň semináře na objednávku přizpůsobíme Vašim potřebám.

Telefonujte na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Aktualizace: 9.9..2014

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti


Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes jizerske hory ubytovani

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Kurz Delegát cestovní kanceláře

Od kdy? 01. listopad 2014, Sobota
Kde? Kurz se koná od 1. listopadu do 30. listopadu 2014, výuka probíhá vždy v sobotu a neděli od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin dle rozvrhu hodin viz níže, na adrese Na Moráni 5, Praha 2, cena kurzu 9 900 Kč, AKČNÍ SLEVA na 6 900 Kč (platí do odvolání)
Číslo DEL 5/2014

Více informací

Kurz Pracovník cestovní kanceláře

Od kdy? 01. listopad 2014, Sobota
Kde? Kurz se koná od 1. listopadu do 30. listopadu 2014, výuka probíhá vždy v sobotu a neděli od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin dle rozvrhu hodin viz níže, na adrese Na Moráni 5, Praha 2, cena kurzu 9 900 Kč, AKČNÍ SLEVA na 6 900 Kč (platí do odvolání)
Číslo PCK 5/2014

Více informací

Kurz Průvodce cestovního ruchu

Od kdy? 01. listopad 2014, Sobota
Kde? Kurz se koná od 1. listopadu do 16. listopadu 2014 vždy v sobotu a neděli od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin. Kurz směřuje ke zkoušce Profesní kvalifikace průvodce 65 021 N, cena kurzu 5 500 Kč.
Číslo I/2014

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'