Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Kurz Delegát cestovní kanceláře - místní zástupce - kombinace samostudium - DEL9/2018

09. listopad 2018, Pátek

NOVINKA - Máte málo času? Využijte možnost kombinovaného studia - prezenční + dálkové. Prezenčně pouze 3 dny - pátek, sobota a neděle 9. + 10. +11 listopadu 2018 . Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, jen pár kroků od zastávky metra Karlovo náměstí a tramvaje Palackého náměstí. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Místní zástupce cestovní kanceláře (delegát) PK 65-026-M. Cena kurzu je 5 500 Kč.

 Telefonujte na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Klikněte na tlačítko přihlásit! (na konci stránky dole)

Proč studovat kurz DELEGÁTA v TYRKYSu?  

Po složení státní zkoušky obdržíte osvědčení, které je veřejnou listinou (státní vysvědčení na dokumentu SEVT s kulatým razítkem a státním znakem).

Osvědčení má kvalifikační dovětek EU – tzv. European Qualifikation Framework – EQF - usnadňuje mobilitu průvodce mezi jednotlivými zeměmi.

Možnost zápisu do katalogu průvodců a delegátů TYRKYS GUIDES.

akreditace Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím 10678/2016-1/259        

dekegát, místní zástupce cestovní kanceláře, delegát tyrkys
Místní zástupce cestovní kanceláře - delegát -  je pověřeným zástupcem cestovní kanceláře v místě pobytu (nejčastěji u moře, na horách, ale i v rekreačních oblastech atd..). 

Úkolem delegáta je starat se o turisty, to znamená zajišťovat organizační a administrativní záležitosti cestovní kanceláře.

Delegát například klienty informuje o veškerém dění v destinaci, pomáhá jim při ubytování, zabezpečuje organizaci zábavy pro děti i dospělé (animační aktivity pro klienty, výlety aj.), vyřizuje administrativní záležitosti, nabízí fakultativní výlety cestovní kanceláře, řeší pojistné události a reklamace atd.  

 Práce delegáta je velmi zajímavá. 

 Hodně cestujete a poznáte mnoho zajímavých lidí. 

 Můžete velmi dobře využít Vaše jazykové znalosti, organizační schopnosti, flexibilitu, umění jednat s lidmi.

Odborní lektoři a metody výuky: v kurzu Vás budou učit naši odborní lektoři (většina našich pedagogů přednáší na vysokých školách), kteří mají vlastní zkušenosti jako delegáti cestovních kanceláří.

Hodně praktických informací! 

Cena kurzu: 6 900 Kč obsahuje vlastní kurzovné a studijní materiály na CD. 
(zkouška není zahrnuta v ceně, neboť její vykonání zcela záleží na rozhodnutí každého zájemce) 
(cena nezahrnuje DPH)

Zkouška: Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace, která je nejvyšším typem zkoušky pro Místní zástupce - delegáty v rámci celoživotního vzdělávání. Zkouška se skládá z učiva, které probíráte v průběhu celého kurzu. Zkouška a její průběh je popsán v oddíle zkouška PK 65 026 M.
 
ROZPIS VÝUKY:
Termín kurzu: výuka se koná  v pátek, sobotu a neděli od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin 
  9. listopadu (pátek)        od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin
10. listopadu (sobota)     od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin
11. listopadu (neděle)     od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin

Přihlášku si podejte již dnes, platbu postačuje zaslat cca 10 dnů před kurzem.
Platit můžete bankovním převodem, v hotovosti, prostřednictvím portálu PayU - on line včetně platby platební kartou.

V kurzech, které jsou zde zveřejněny, jsou ještě volná místa. Do kurzu se můžete přihlásit z této webové stránky pomocí tlačítka PŘIHLÁSIT. Také můžete přihlášku zaslat e-mailem na adresu  kurzy@tyrkys.cz  nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485. Je možné, že přihlášku pohltil antispamový program. Děkujeme za pochopení.

V případě účasti v kurzu formou rekvalikace - kurz Vám platí Úřad práce nebo je hrazen z projektu - akreditace MŠMT ČR - je třeba splnit povinnou docházku 80 vyučovacích hodin. 

Klikněte na tlačítko přihlásit! 

Do přihlášky stačí napsat jméno a příjmení, telefon a e-mail - ostatní údaje doplníte později.Detail kurzu

Cena: 5 500 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.