Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nástěnný kalendář sukulenty - nádherné umělecké fotografie - KALE/2021

29. listopad 2021, Pondělí

Krásné, tajemné, léčivé, houževnaté sukulenty Decentní, luxusní kalendář formátu A3 tištěný na kvalitním papíru s vysokou gramáží.

Některá setkání jsou téměř osudová jak už víte, potkala jsem netřesky, které mě doslova okouzlily. Je to symbolické, že  zrovna v době tvrdých lockdownů mě upoutal latinský název "Sempervivum" je složen ze dvou slov "Semper" znamená "vždy" a "vivus" znamená "žít". 

A tak vznikl projekt, který chce udělat radost všem, kdo věří, že kolem nás je mnoho krásného. Prostřednictvím fotografií se o tento příběh chci s Vámi podělit a na každý měsíc jsem vybrala jednu fotografii. A tak Vám představuji KALENDÁŘ, který je ideální pro každého, kdo miluje přírodu. Díky věčnému kalendáriu nemusíte čekat až na leden, ale můžete si začít užívat již nyní.

Líbí se Vám? Objednejte si již nyní. Cena 399 Kč (plus poštovné 50 Kč) 

Parametry: 
•    Fotografie sukulentů (zejména různých druhů netřesků) 
•    Jednoduché kalendárium bez určení roku 
•    Rozměry: 297 x 420 mm
•    Celkem 14 listů + podložka,  ÚV lak na všech listech fotografiích
•    Vazba: dvojitá spirála 
•    Baleno ve fólii po jednom kuse 
    Cena 399 Kč, lze zaslat Českou poštou v pevné kartonové obálce Kč, cena poštovného 50 Kč

Vydala: TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. 

Vaše                                                    PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová


 Detail kurzu

Cena: 399 Kč *

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

Rozpis výuky

Cena je včetně poštovného

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.