Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové Město Pražské - jak ho ještě neznáte.... - 2018/NOVE1

10. prosinec 2018, Pondělí

Přednáška se koná dne 10. prosince (pondělí) od 17:00 do 20:00 hodin v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena 400 Kč.

Zavolejte nám na telefon 224 916 485 - napište na kurzy@tyrkys.cz - navštivte nás osobně na adrese Na Moráni 5, Praha 2

Nové Město Pražské - jak ho ještě neznáte 

Co se dozvíte? 

Náplní lekce bude pojednání o založení Nového Města pražského, jeho významu a urbanistickém pojetí. Srovnán bude i prostor nového Města před a po jeho založení. Bude pojednáno také o jednotlivých důležitých stavbách, které byly součástí založení Nového Města, jako byly farní, klášterní a kapitulní kostely, kláštery a
Novoměstská radnice. Součástí přednášky bude také kapitola o největších urbanistických proměnách Nového Města v pozdějších dobách a zmizelých stavbách z doby založení i z pozdějších dob.

V průběhu přednášky uvidíte velmi bohatou obrazovou dokumentaci, která Vás zavede do míst, která nejsou běžně pro návštěvníky přístupná (a nebo již některé stavby neexistují).


Přednáška je vhodná pro průvodceprůvodce Prahou, pedagogy středních i základních škol, pro zájemce o historii a studenty středních a vysokých škol. 

Přednáška je vedena zajímavou, poutavou a přehlednou formou. 

Přednáší: PhDr. Rudolf Pošva, CSc. 

Cena přednášky: 400 Kč zahrnuje desky, papíry na psaní, CD s prezentací. Na závěr obdržíte osvědčení o absolvování.  

Koná se dne: 10. prisnce 
(pondělí) od 17:00 do 20:00 hodin.

Přihlášku si podejte již dnes, platbu postačuje zaslat cca 10 dnů před kurzem. 
Platit můžete bankovním převodem, v hotovosti, prostřednictvím portálu PayU - on line včetně platby platební kartou. 

V kurzech, které jsou zde zveřejněny, jsou ještě volná místa. Do kurzu se můžete přihlásit z této webové stránky pomocí tlačítka PŘIHLÁSITTaké můžete přihlášku zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485. Je možné, že přihlášku pohltil antispamový program. Děkujeme za pochopení.

Klikněte na tlačítko přihlásit! 
Do přihlášky stačí napsat jméno a příjmení, telefon a e-mail - ostatní údaje doplníte později. Detail kurzu

Cena: 400 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.