Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

ON LINE - Jak David Černý změnil Prahu - poslední termín jaro 2021 - JKM3/3021

13. duben 2021, Úterý

Znáte Davida Černého? Poznejte tajemství jeho díla! Koná se 13. dubna (úterý) 10:00 - 12:00 "Potkáváme" se u monitoru v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché - při výuce se slyšíme i vidíme. Stačí Vám PC nebo tablet nebo chytrý telefon s připojením k internetu, integrovanou kamerou a mikrofonem.

Znáte Davida Černého? Poznejte tajemství jeho díla! 

Odpověděli jste alespoň jedenkát, že nevíte?  Pak je tu pro Vás seminář David Černý a Praha  

 David Černý a Praha ...  

Obsah a cíl přednášky

Přednáška je vhodná pro průvodce, průvodce Prahou, pedagogy středních i základních škol, pro zájemce o historii a studenty středních a vysokých škol. 

Přednáška je vedena zajímavou, poutavou a přehlednou formou. 

Přednáší: PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, ředitelka a zakladatelka TYRKYS, dlouholetá zkušená průvodkyně  

Cena přednášky: 399 Kč. 

Koná se dne: 13. dubna 2021 (úterý) od 10:00 do 12: 00 hodin

Využijte výhody permanentky! Koupit zde Detail kurzu

Cena: 400 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.