Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

ON LINE Znáte Davida Černého? Poznejte tajemství jeho díla! - JKM7/2020

27. říjen 2020, Úterý

Znáte Davida Černého? Poznejte tajemství jeho díla! 27. října (úterý) 19:30 - 21:15 Cena 399 Kč. přednáší PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová

Znáte Davida Černého? Poznejte tajemství jeho díla! 

Odpověděli jste alespoň jedenkát, že nevíte?  Pak je tu pro Vás seminář David Černý a Praha  

 David Černý a Praha ...  Obsah a cíl přednášky

Přednáška je vhodná pro průvodce, průvodce Prahou, pedagogy středních i základních škol, pro zájemce o historii a studenty středních a vysokých škol. 

Přednáška je vedena zajímavou, poutavou a přehlednou formou. 

Přednáší: PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, ředitelka a zakladatelka TYRKYS, dlouholetá zkušená průvodkyně  

Cena přednášky: 399 Kč. Na závěr obdržíte osvědčení o absolvování. (cena obsahuje desky, papíry na psaní a prezentaci přednášky na CD)

Koná se dne: 27. října 2020 (úterý) od 19:30 do 21:15 hodin

Využijte výhody permanentky! Koupit zde Detail kurzu

Cena: 399 Kč *

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.