Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pražský hrad krok za krokem - chrám sv. Víta - PHkat1/2021

27. květen 2021, Čtvrtek

Je to velmi jednoduché - přihlásíte se, den před přednáškou Vám pošlu link a sejdeme se na ZOOM - je to velmi jednoduché. Stačí Vám PC nebo tablet nebo chytrý telefon s připojením k internetu, integrovanou kamerou a mikrofonem :-) (mají skoro všechny notebooky, PC a všechny tablety a chytré telefony)

Pro více informací telefonujte na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz

Pražský hrad krok za krokem - Chrám sv. Víta na Pražském hradě  

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě patří mezi významné skvosty naší architektury. 
Přednáška, je zaměřena nejen na samotný stavební vývoj katedrály sv. Víta, ale i na neobyčejně složité proměny jejího vnitřního vybavení.
V průběhu přednášky uvidíte velmi bohatou obrazovou dokumentaci, která Vás zavede do míst, která nejsou běžně pro návštěvníky přístupná.

Víte, že 

Co se ještě dozvíte? 

Přednáší:  PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová 

Koná se. 27. května 2021 (čtvrtek) od 19:00 - 20.30 hodin. po přednášce můžeme ještě diskutovat 

Cena:  399 Kč zahrnuje (vlastní přednášku, prezentaci

Rezervujte si místo včas! Malé skupiny studentů - počet míst je omezen!Detail kurzu

Cena: 399 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.