Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pro velký úspěch - Domovní znamení staré Prahy - historie a legendy - DomZN1/2022

09. leden 2023, Pondělí

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí) ON LINE výuka: v reálném čase na platfotmě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.

Domovní znamení staré Prahy 

V přednášce se také seznámíte nejen s historií jednotlivých domů Malé Strany a domovních znamení, ale i s legendami a zajímavostmi, které se k domu váží.

Přednáší:  PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, ředitelka a zakladatelka TYRKYSu, historik a zkušená průvodkyně 

Koná se:  9. ledna 2023 (pondělí)  od 14:30 - 16:30 hodin v TYRKYSu 

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí)

ON LINE výuka: v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. 
Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje. 

Cena:  399 Kč zahrnuje (vlastní přednášku, prezentaci, osvědčení o absolvování V​​​​​yužijte cenově aktraktivní permanentky :-) 

Rezervujte si místo včas! Malé skupiny studentů - počet míst je omezen!

 

 Detail kurzu

Cena: 399 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.