Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Vycházka - Schované Staré Město - Mol1/2022

18. květen 2022, Středa

Sraz na vycházku bude upřesněn přihlášeným účastníkům - od 17:00 hodin v blízkosti Uhelného trhu

Telefonujte na:  602 204 123, pište na:  kurzy@tyrkys.cz, 

Naši vycházku z blízkosi Uhelného trhu začneme tam, kde se jméno domu protíná s kriminální historií, navštívíme dílnu Brokoffů i kde bydlel Mozart a domlouval s da Pontem dona Giovanniho.

Cesta nás zavede za hradbami tam, kde se podávalo podobojí i kde byly Benátky a Jeruzalém, tam kde Mánes zachraňoval kulturní dědictví, i kde se budovala česká historie až k místu kde v Praze žili Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu a zakončíme v místech, kde se budovala moderní česká kulturní historie.

Tam všude nás zavede cesta Starým městem pražským, tam kam noha turisty zase tak moc nezavede.“

Koná se:  18. května od 17:00 hodin 

Přednáší:  Mgr. Pavel Molek Detail kurzu

Cena: 200 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.