Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

ZAHRADY PRAŽSKÉHO HRADU - přednáší PhDr. František Kadlec - Z4/2016

19. září 2016, Pondělí

Zahrady Pražského hradu - přednáška se koná přímo v zahradách Pražského hradu ve dnech 19. a 21. září (pondělí a středa) od 16:00 hodin. Cena 600 Kč.

 Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Klikněte na tlačítko přihlásit! (na konci stránky dole)

Přednáší odborník nejpovolanější - PhDr. František Kadlec - z Pražského hradu 

Přednáška je určena pro: průvodce Prahouprůvodce cestovního ruchu, studenty, učitele, zájemce o historii z řad laické veřejnosti. 

19. září 2016   Při procházce Královskou zahradou, která je nejstarší okrasnou zahradou Pražského hradu, se seznámíme s její historií, pěstitelskou tradicí a zajímavými rostlinami. Přiblížíme si její významné stavby od období renesance až po současnost. Nahlédneme i do moderní nové oranžerie, kde právě rozkvétají cizokrajné citrusové rostliny. Také se dozvíme, proč zdejší fontána zpívá, jak to bylo s Ivem Mohamedem a jaké pozoruhodné dřeviny a keře v zahradě rostou.

21. září 2016  Vznik Jižních zahrad Pražského hradu, které jsou tvořeny zahradou Rajskou a Na Valech, je úzce spjat s osobou Rudolfa II. a také prezidenta T.G.Masaryka. Při procházce se podíváme právě na prezidentova nejoblíbenější místa k odpočinku. Připomeneme si historii zahrad a zastavíme se u nejstaršího stromu na Hradě a pokocháme se jedinečnou vyhlídkou na Prahu. Seznámíme se i s pozoruhodnými architektonickými prvky zahrady, které jsou dílem slovinského architekta J.Plečnika.

Přednáška se uskuteční přímo v zahradách Pražského hradu, kde vyslechnete odborně fundovaný a velmi poutavý výklad  PhDr. Františka Kadlece. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Můžete si zakoupit oba termíny, nebo pouze jeden vybraný termín 

Akční cena  za obě lekce dohromady: 600 Kč (cena obsahuje desky a papíry na psaní, osvědčení o absolvování) - tento odkaz se týká zakoupení obou přednášek za 600 Kč

Cena jednotlivé lekce: 350 Kč (cena obsahuje desky a papíry na psaní, osvědčení o absolvování)

Zahájení: v 16:00 - místo srazu bude upřesněno pro přihlášené účastníky
Doba trvání: cca 2 - 2, 5 hodiny

Přihláška a platba je nutná PŘEDEM - PLATBA NA MÍSTĚ NENÍ MOŽNÁ 

KAPACITA je omezena na 20 osob!!! 

Klikněte na tlačítko přihlásit! 
Do přihlášky stačí napsat jméno a příjmení, telefon a e-mail - ostatní údaje doplníte později. 

Přihlášku si podejte již dnes, platbu postačuje zaslat cca 10 dnů před kurzem. 
Platit můžete bankovním převodem, v hotovosti, prostřednictvím portálu PayU - on line včetně platby platební kartou. 

V kurzech, které jsou zde zveřejněny, jsou ještě volná místa. Do kurzu se můžete přihlásit z této webové stránky pomocí tlačítka PŘIHLÁSITTaké můžete přihlášku zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485. Je možné, že přihlášku pohltil antispamový program. Děkujeme za pochopení.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře  Detail kurzu

Cena: 600 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.