Praha
Praha
Praha
Praha

CESTOVNI KANCELARE A PRUVODCI

Kat2016
Zápis do katalogu Průvodců a delegátů TYRKYS GUIDES

31. prosinec 2018, Pondělí
Objednávka zápisu do katalogu průvodců a delegátů

 Zápis do katalogu a podmínky užití katalogu TYRKYS GUIDES

Katalog provozuje TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. za účelem propagace a nabídky služeb absolventů TYRKYS jako inzertní katalog. 

 • Smluvní vztah vzniká mezi klientem (turista, cestovní kancelář, cestovní agentura, hotel, firma) a konkrétním vybraným průvodcem nebo delegátem. Za případně uzavřený smluvní vztah (ústní, písemný) nenese TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. žádnou odpovědnost.

 • Smluvní vztah mezi průvodcem, delegátem a TYRKYS o zveřejnění údajů v katalogu vzniká dnem uveřejnění údajů na základě podmínek zde uvedených. 

Charakter katalogu TYRKYS GUIDES a zveřejněné údaje

Podmínky užití katalogu TYRKYS GUIDES  klientem: 

 • Klient (například turista, cestovní kancelář, cestovní agentura, hotel, firma) si vybírá v katalogu TYRKYS GUIDES  průvodce nebo delegáta dle potřebných kritérií jako zejména jazyková znalost, specializace atd.).

 • Průvodce, delegáta, držitele Živnostenského oprávnění si může objednat každý klient s tím, že smluvní vztah vzniká mezi průvodcem, delegátem a klientem. Obě strany si dohodnou obchodní, platební a stornovací podmínky. 

 • Průvodce, delegáta, který nemá Živnostenské oprávnění, si může objednat pouze subjekt, například cestovní kancelář nebo cestovní agentura, která s vybraným průvodcem nebo delegátem uzavře pracovní smlouvu (například smlouvu o provedení práce). 

 Podmínky zápisu do katalogu TYRKYS GUIDES 

 • Smluvní vztah mezi TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.  a průvodcem, delegátem o zápisu do katalogu TYRKYS GUIDES vzniká dnem úhrady poplatku a zveřejněním zápisu.

 • Údaje o zkouškách průvodců, průvodců Prahou, delegátů, jazykových zkouškách a akademických titulech vyplní automaticky TYRKYS. V případě, že si přejete zveřejnit další údaje (např. znalost dalšího cizího jazyka či nově získaný akademický titul), je třeba tuto skutečnost doložit úředně ověřeným dokladem.

 • Textové podklady (včetně jazykových verzí) vypracuje zájemce o zápis. Současně dodá 1 - 6 fotografií, které reprezentují jeho činnost. Podklady se zasílají na e-mail jolana@myslivcova.eu

 • Předáním podkladů vydává zájemce souhlas se zveřejněním údajů

Zobrazení údajů v katalogu TYRKYS GUIDES 

 • Průvodce a delegáty lze vyhledávat dle zadaných kritérií (např. jazyk, specializace)
 • Vždy se zobrazí cca prvních 20 záznamů. Pořadí je stanoveno speciálním algoritmem, který zajištuje spravedlivé zobrazování v pravidelných intervalech na předních místech všem průvodcům a delegátům zapsaným v katalogu. 

Ceny použití katalogu TYRKYS GUIDES 

 • pro klienty je vyhledávání v katalogu ZDARMA
 • Cena zápisu v katalogu pro průvodce nebo delegáty je 1 000 Kč včetně DPH. Zápis je na dobu 1 roku. Doba zahájení se počítá ode dne zveřejnění zápisu. 

 

Být mezi prvními se vyplatí!!!

pište na jolana@myslivcova.eu

telefonujte na +420 224 916 485  

Cena: 1000 Kč

 

Proč si vybrat TYRKYS?

 • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
 • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
 • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
 • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Tajné tipy pro průvodce - komentovaná prohlídka kostela sv. Václava na Zderaze - POUZE pro pozvané klienty a průvodce TYRKYS

Od kdy? 29. květen 2018, Úterý
Kde? Komentovaná prohlídka kostela sv. Václava - zdarma pro pozvané
Číslo T1/2018

Více informací

Kurz Průvodce Prahou se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 30. květen 2018, Středa
Kde? Večerní kurz Průvodce Prahou se koná od 30. května 2018 do 27. června 2018 vždy v pondělí a ve středu od 17:00 do 20:00 hodin. Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a zahrnuje 7 praktických vycházek po pražských objektech. Cena kurzu 8 900 Kč. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028-N.
Číslo 9/2018

Více informací

ZDARMA - Novinka - Krásy Prahy, aneb baví Vás poznávat Prahu?

Od kdy? 30. květen 2018, Středa
Kde? ZDARMA - seminář Krásy Prahy se koná 30. května 2018 (středa) od 17:30 do 18:45 v TYRKYSu, Na Moráni 5, Praha 2, jen pár kroků od stanice metra Karlovo náměstí a zastávky tramvaje Palackého náměstí.
Číslo DIV8/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'