Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Ceník kancelářských služeb

Ceník kancelářských služeb

Ceník kancelářských služeb TYRKYS

Tisk přihlášky ke zkoušce:  Zašlete-li nám přihlášku e-mailem, můžeme Vám ji vytisknout a Vy ji pouze vlastnoručně podepíšete v naší kanceláři. Z důvodu virového nebezpečí není možné tisknout přihlášky z flash disků atd.  Cena služby : 50 Kč 

Vyplnění přihlášky ke zkoušce: Nemáte-li v současné době přístup k internetu a počítači, můžeme Vaši přihlášku elektronicky vyplnit a vytisknout v naší kanceláři.  Cena služby : 100 Kč 

Vydání duplikátu otázek ke zkoušce Průvodce cestovního ruchu i Průvodce pro region Praha při jejich ztrátěCena služby : 100 Kč 

Vystavení odznaku a průkazu TOURIST GUIDE po složení zkoušky Průvodce cestovního ruchu nebo zkoušky profesní kvalifikace 65-021-N Průvodce cestovního ruchu (třeba dodat jednu fotografii).
Cena služby : 300 Kč 

Vystavení  duplikátu odznaku a průkazu TOURIST GUIDE 
Žádost o vystavení duplikátu odznaku a průkazu Tourist Guide, například z důvodu ztráty či odcizení. (třeba dodat jednu fotografii)
Cena služby : 3 000 Kč (cena zahrnuje vyhledání klienta v archivu, oznámení o ztrátě do pam objektů a dalších firem)

Vystavení průkazky nebo výměna odznaku z důvodu poškození nebo opotřebení 
Cena 100 Kč - NUTNO vrátit původní odznak nebo průkaz 

Vystavení průkazky a visačky po složení zkoušky Průvodce pro region Praha po složení zkoušky Průvodce Prahou nebo zkoušky profesní kvalifikace 65-028-N Průvodce Prahou (třeba dodat dvě fotografie)
Cena služby : 200 Kč 

Vystavení duplikátu průkazky a visačky po složení zkoušky Průvodce pro region Praha Žádost o vystavení duplikátu průkazky a visačky Průvodce Prahou, například z důvodu ztráty či odcizení. (třeba dodat dvě fotografie)
Cena služby : 3 000 Kč (cena zahrnuje vyhledání klienta v archivu a distribuci oznámení o ztrátě)

Vystavení duplikátu průkazky a visačky z důvodu poškození nebo opotřebení 
Cena služby 100 Kč - NUTNO vrátit původní průkaz

Vystavení duplikátu osvědčení vydaného TYRKYS: Vydáváme pouze na základě písemné žádosti s uvedením důvodu ztráty. Cena zahrnuje dohledání protokolu o zkoušce v archivu.  
Cena služby : 3 000 Kč 

Přepsání Osvědčení o zkoušce z důvodu doplnění údajů (například doplnění akademického titulu, který nebyl původně doložen) nebo uvedení nesprávných údajů na přihlášce. 
Cena služby : 500 Kč 

Odeslání požadovaného dokumentu poštou (osvědčení atd.). Vámi požadované dokumenty Vám zašleme pouze doporučenou poštou. 
Cena služby :  100 Kč 


Ceny jsou platné od 1.1.2017 do odvolání a zahrnují 21 procent DPH. 

Služby jsou vykonány po úhradě poplatku nebo jeho připsání na bankovní účet.