Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Glass Art Festival

V září roku 2012 proběhl 2. ročník Glass Art Festival – Rozsviťte Česko. Projekt je postaven na tzv. kamionové roadshow, která projíždí různá města České republiky a seznamuje návštěvníky s tradiční výrobou skla a skleněných šperků. Rok 2012 byl zaměřen na výrobu lustrů a svítidel.

Glass Art Festival (GAF) podporuje českou výrobu skla a nadané studenty v rozvíjení svých schopností. Doprovodný program tvoří různá hudební vystoupení, workshopy a prodejní výstavy.

V loňském roce měla akce velkou úspěšnost. Zúčastnilo se jí kolem 20 000 lidí, čímž se rozhodlo o jejím pokračování a založení tradice.

Od začátku září 2012 navštívil speciální kamion města Liberec a Karlovy Vary. Dále zamířil do Brna (15. a 16.9.), a poté do Prahy (21.-23.9.), konkrétně do mediálního centra Orbis agentury CzechTourism a na veřejné prostranství před centrem. Připravena byla pro návštěvníky tzv. korálková cesta vedoucí z ulice Slezská na Vinohradskou. Zakoupením některého skleněného výrobku jste tak mohli podpořit nadační fond FEMINA.

24. září proběhlo v Divadle Bez zábradlí benefiční představení nadace FEMINA. Součástí bylo slosování o víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu. Účastnit se mohl každý, kdo nasbíral alespoň 5 razítek od vystavovatelů v rámci programu.

Pořadatelem byla agentura CzechTourism, která prostřednictvím bylo cílem tohoto projektu tradici a jedinečný zážitek z cestování.
 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti