Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Hodnocení českých hotelů online

Asociace hotelů a restaurací ČR ve spolupráci s agenturou CzechTourism a Ministerstvem pro místní rozvoj spustily první českou databanku recenzí ubytovacích služeb.

Nyní může každý prostřednictvím centrální databanky poskytnout svůj názor na daný hotel, penzion či kemp z celé České republiky či si naopak přečíst názory a zkušenosti ostatních, a to na internetové stránce www.czechadvisor.cz . Tato stránka slouží k lepší orientaci zákazníků a ke zvyšování kvality služeb. Stránky jsou vytvořeny podle principů evropské konfederace asociací hotelů a restaurací (HOTREC).

Cílem projektu je poskytnout přehledné informace a názory hostů všem hoteliérům a jejich zákazníkům. Aktuálně je v systému k dispozici přes 25 000 recenzí.

Dalším zajímavým projektem je Czech Specials. Je to projekt na podporu české gastronomie, který funguje od roku 2009. Snaží se provázat turistiku s místní gastronomií a specialitami. Více informací naleznete na stránkách www.CzechSpecials.cz .

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti