Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak omluvit neúčast u zkoušky - Původce Prahou, profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu

V případě, že se nemůžete účastnit zkoušky....

Jak omluvit neúčast u zkoušky  

V případě, že se nemůžete účastnit zkoušky, např. zkoušky průvodce cestovního ruchu nebo průvodce Prahou nebo některé z dalších zkoušek, je třeba se omluvit. Nejvhodnější je zaslat omluvu e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz.

Každá zkouška a její termín má tzv. closed date - termín uzávěrky přihlášek. 

Do tzv. closed date - to znamená termínu, který je u každé zkoušky uveden, je možné termín zkoušky změnit bez poplatku. Pošlete si pouze e-mail s uvedením nového termínu a my Vám Vaši přihlášku bezplatně převedeme na nový termín. Ohlídejte si, aby Váš e-mail nám byl doručen a Vy jste obdrželi potvrzení o změně termínu. V případě, že na nový termín se vztahuje vyšší poplatek za zkoušku, je třeba rozdíl sumy uhradit.

Již zaplacený poplatek se nevrací a lze ho čerpat do 3 měsíců od původního termínu zkoušky. Pak bez náhrady propadá.  

Jste-li v době zkoušky nemocní, je třeba svou neúčast telefonicky nebo e-mailem omluvit. Následně je třeba IHNED poslat potvrzení o pracovní neschopnosti vystavené lékařem (možno emailem oscanované nebo kopii v obálce). Jakmile je Vaše neschopnost ukončena, je nutné zaslat potvrzení o ukončení pracovní neschopnosti.

Počítejte s tím, že budete zařazeni na další nejbližší termín po ukončení pracovní neschopnosti. V případě, že doklad o pracovní neschopnosti doručíte delší dobu po ukončení neschopnosti a nebude možné Vás zařadit na nejbližší možný termín zkoušky, bezplatné přidělení dalšího termínu není možné.

Současně si Vás dovolujeme upozornit, že pokud žádáte omluvu od zkoušky ze zdravotních důvodů (a přidělení nového termínu ZDARMA), je třeba dodržovat léčebný režim stanovený lékařem platný pro každou pracovní neschopnost, jako zejména léčení se na adrese ohlášené lékaři. Platí i pro studenty a další klienty, kteří nejsou v zaměstnaneckém poměru.

Ve všech ostatních případech je nový termín zkoušky zpoplatněn v plném rozsahu dle platného ceníku.

Přeji Vám mnoho úspěchů u zkoušky           PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová

 Telefonujte na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro
Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *
 
Semináře první pomoci cizí jazyky pro cestovní ruch *
 
Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní kancelář
 
Přednášky z historie a dějin umění Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti