Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak se k nám dostanete ?

Tyrkys má vynikající strategickou polohu v rámci celé Prahy. Velmi dobře se k nám dostanete ze všech částí Prahy, stejně tak i z vlakových nebo autobusových nádraží. Popis cesty tramvají, metrem, z vlakového nebo autobusového nádraží ...

Tyrkys má vynikající strategickou polohu v rámci celé Prahy. Velmi dobře se k nám dostanete ze všech částí Prahy, stejně tak i z vlakových nebo autobusových nádraží.


Máme naše vlastní učebny, které se nacházejí na adrese: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2, prohlédněte si mapku umístění naší firmy.
 

TYRKYS, Na morani 5
Příjezd tramvají:  3,  7, 10, 16, 17 vystupte, prosím, v zastávce Palackého náměstí. Od zastávky jsou naše učebny jen pár kroků.
 

Příjezd metrem: metrem pojedete trasou B do zastávky Karlovo náměstí, východ směr Palackého náměstí. Od metra jsou naše učebny vzdáleny jen pár kroků.
 

Příjezd vlakem: z Hlavního nádraží, z nádraží Holešovice pojedete metrem trasou C do stanice metra Florenc, zde přestoupíte na trasu B a pojedete do zastávky Karlovo náměstí, východ Palackého náměstí
Z Masarykova nádraží pojedete metrem trasou B do zastávky Karlovo náměstí bez přestupování.


Příjezd autobusem: z autobusového nádraží Florenc pojedete metrem do zastávky Karlovo náměstí, východ Palackého náměstí. Z nádraží Smíchov přijedete velmi lehce tramvají do zastávky Palackého náměstí.
 

Naše učebny jsou výborně dostupné městskou hromadnou dopravou ze všech částí Prahy !!!

Jen pár kroků od zastávky tramvaje i metra!

Využijte naší výborné polohy !

 Přijedete osobním automobilem? 

  • Parkování je možné na placených parkovacích zónách (cena 40 Kč/hodinu, je třeba si každé 2 hodiny zakoupit parkovací lístek) 
  • Podzemní garáže v ulici Václavská, cena parkovného: 50 Kč/1 hodinu, doba parkování je zde neomezená

DOPORUČUJEME

  • Využijte záchytná parkoviště typu P+R. Cena je 20 Kč za celý den a do centra pohodlně dojedete metrem.
  • Chodov (pro příjezd po dálnici D1 ve směru od Brna nebo z Českých Budějovic)
  • Zličín (pro příjezd po dálnici D5 ve směru od Plzně)
  • Černý Most (pro příjezd po dálnici D11 ve směru od Hradce Králové nebo z Mladé Boleslavi)
  • Letňany (pro příjezd po dálnici D8 ve směru od Lovosic)