Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Karlovský gastrofestival

Karlovský gastrofestival se konal od 5. do 7. října 2012 ve Velkých Karlovicích. Jednalo se o významnou gurmánskou událost, jejímž cílem byla propagace valašské gastronomie..

K letošnímu 4. ročníku gastrofestivalu se 18. září v 11.00 hodin uskutečnila tisková konference, a to v mediálním centru ORBIS agentury CzechTourism ve Vinohradské ulici č. 46 v Praze.

Každý rok je součástí festivalu také gastronomie některé země v Evropě a letos se festivalu zúčastnil jeden z držitelů Michelinské hvězdy, šéfkuchař Miguel Rocha Vieira za zemi Maďarsko. Ten 6. října připravil Michelinský oběd a Galavečeři v hotelu Lanterna. Součástí byla také ochutnávka maďarských vín.

Součástí festivalu bylo Gastro tour s mezinárodním farmářským trhem, kde jste si mohli zakoupit spoustu labužnických pokrmů – klobásky, sálamy, vína, sýry či koření, a nechyběla ani oblíbená soutěž o nejlepší valašský frgál.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře