Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Lázeňské léto na Staroměstském náměstí

Od 1. do 15. června 2012 se v infocentru agentury CzechTourism na Staroměstském náměstí prezentovalo 15 lázeňských společností z celé České republiky.

Jednotlivé společnosti v infocentru CzechTourism představili své nabídky od klasických lázeňských pobytů, přes relaxační, sportovní či krátkodobé pobyty.

Návštěvníci mohli ochutnat lázeňské oplatky, bylinné likéry, podívat se na historické kostýmy či vystoupení mažoretek. Kromě jiného byla také vyhlášena soutěže o některý z 15-ti lázeňských pobytů pro dvě osoby.

Každý den se představila jedna z dále uvedených českých lázeňských společností: Lázně Poděbrady, a.s.,  Léčebné lázně Jáchymov, a.s., Lázně Hotel Vráž s.r.o., Lázně Libverda, a.s., Léčebné lázně Mariánské Lázně, a.s., Hotel Rezidence Ambra, a.s. Luhačovice, Léčebné lázně Konstantinovy Lázně, a.s., Léčebné lázně Bohdaneč, a.s., Lázně Felicitas, s.r.o., Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, Hotel Vega Luhačovice a Hotel Bellevue-Tlapák Poděbrady.

Akce se konala každý všední den od 9.00 do 18.00 hodin, a o víkendech od 10.00 do 17.00 hodin.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti