Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech

Již 47. ročník tohoto prestižního festivalu se v roce 2012 konal od 29. června do 7. července. Každoročně se do Karlových Varů sjede mnoho známých umělců z celého světa.

V roce 2012 převzala ocenění za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii herečka Helen Mirrenová. Hlavní cenu Křišťálový glóbus i v letošním roce vypracovala exkluzivní sklárna Moser, která byla založena před 155 lety a je světově uznávanou společností. Křišťálový glóbus má od roku 2001 podobu dívky zvedající křišťálovou kouli a vyrábí se ve třech velikostech. Největší (velká zlatá cena), jak je již zmíněno, se uděluje pro nejlepší film a vybraným umělcům za celoživotní přínos, střední (velká stříbrná cena) je cenou za režii či nejlepší ženský a mužský herecký výkon. Nejmenší (malá zlatá cena) je pro vítěze kategorie Nejlepší dokumentární film. Tzv. křišťálová oplatka se uděluje jako zvláštní uznání.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti