Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Mobilní aplikace CMU na cesty

Mobilní aplikace CMU na cesty jako praktický průvodce zdravotní péčí v Evropě.

Poměrně nedávno byla představena zbrusu nová mobilní aplikace CMU na cesty. Centrum mezistátních úhrad tuto praktickou pomůcku pro turisty vytvořilo za účelem jednodušší a snazší orientace v případě potřeby zdravotní péče na dovolené či jiných zahraničních cestách. Nový praktický nástroj byl vytvořen pro turisty cestující do států nejen EU a EHP, ale také Švýcarska, Černé Hory, Makedonie, Srbska a Turecka.

Aplikace obsahuje jak obecné, tak velice podrobné informace v závislosti na specifikaci situace. Naleznete zde například informace jak použít Evropský průkaz zdravotního pojištění, jak najít v dané zemi zdravotnické zařízení, jakou spoluúčast budete u lékaře muset uhradit, na koho se obrátit v případě nouze a mnoho dalších užitečných a praktických informací, které se Vám budou během Vašich cest v podobných situacích jistě hodit. Aplikace se může hodit nejen cestovatelům, ale i průvodcům, delegátům a pracovníkům cestovních kanceláří.

A kde tuto praktickou cestovatelskou pomůcku seženete? Můžete si ji stáhnout na Google Play pro zařízení s operačním systémem Android, nebo z App Store pro zařízení s iOS. 

Doufáme, že aplikaci potřebovat nebudete, a že si budete užívat pohodovou a bezproblémovou dovolenou. V opačném případě je dobré být připravený a vybavený i na takovéto nepříjemné situace, jejichž řešení Vám CMU na cesty velice usnadní. 

Přejeme Vám šťastnou cestu!
 
Zdroj: www.cmu.cz
 
Aktualizace: 26.8.2015
 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře