Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Na letiště Václava Havla autem pohodlněji.

Od 1.9.2015 je otevřen nový sjezd z rychlostní silnice R7 na letiště ve směru od Prahy. Má zajistit přehlednější a komfortnější dopravu na letiště.

Od 1.9.2015 je otevřen nový sjezd z rychlostní silnice R7 na letiště ve směru od Prahy. Má zajistit přehlednější a komfortnější dopravu na letiště.

Přestavba proběhla v několika fázích. Od 1. září do 6. října 2015 byla v provozu první fáze přestavby. Nově se začalo k letišti sjíždět až za mostem, který propojuje tuchoměřickou a ruzyňskou část území. Původní sjezd bude směřovat na Tuchoměřice, k letišti se přes něj nedostanete. 

Cílem přestavby je zpřehlednit a usnadnit příjezd k letišti a přilehlým Tuchoměřicím.  Zároveň se předpokládá nárůst frekventovanosti na této komunikaci, tudíž přestavba je snaha o předcházení budoucích dopravních komplikací. Změna bude řádně označena dopravním značením, přesto doporučujeme ponechat si větší časovou rezervu, napoprvé by to mohlo někoho zmást. Celá stavba bude dokončena do konce letošního roku. 

Přejeme Vám šťastnou cestu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: prg.aero

Aktualizace: 4.9.2015

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  

Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře