Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Návštěvnost zoologických zahrad stoupá!

Unie českých a slovenských zahrad to zjistila pomocí průzkumu, který probíhal od září do listopadu roku 2011 u návštěvníků starších 15-ti let.

Unie českých a slovenských zahrad (UCSZOO), která zastupuje 15 zoo v ČR a 4 na Slovensku, nechala udělat průzkum o tom, kolik lidí a v jaké sezóně navštěvuje zoo, a o co se zde nejvíce zajímají.

České zoologické zahrady nemají o návštěvníky nouzi, ba naopak jejich počet neustále stoupá i mimo hlavní sezónu. V současnosti je navštíví 75 % lidí v létě a 25 % v zimě. Zoologické zahrady lákají své návštěvníky na mnoho zajímavých akcí i během zimních měsíců, jako je krmení zvířat, narození mláděte či noční prohlídka, a to se v počtu návštěvníků rozhodně projevuje.

UCSZOO spolu s CzechTourismem se snaží nejenom oslovovat české, ale i zahraniční turisty, pro které jsou zoologické zahrady lákavým zpestřením.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti