Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nejúspěšnější reklama světa

O nejoceňovanější reklamu francouzské televize Canal+ se zasloužil uznávaný režisér, Matthijs van Heijningen. Reklamní spot patří mezi nejúspěšnější za posledních 14 let.

Natáčení reklamního spotu pro Canal+ se odehrávalo v České republice, a to na hradě Kost, na Barrandově, v symfonickém studiu v Hostivaři a kancelářích firmy Unit+Sofa.

Agentura CzechTourism podporuje také regionální filmový turismus. Je pořadatelem filmového festivalu TOURFILM, jehož součástí je národní filmový festival TOUR REGION FILM. Posláním festivalu je uvést a ocenit filmy a multimedia, které svou obsahovou náplní a uměleckou úrovní přispívají k rozvoji cestovního ruchu v České republice. Veškeré přípravné práce a vlastní průběh festivalu řídí Festivalový výbor složený ze zástupců agentury CzechTourism a pořadatel.

Agentura CzechTourism podporuje regiony, aby mohly tento specifický druh cestovního ruchu, kdy je hlavní motivací návštěvníků zhlédnout natáčecí nebo filmová místa v průběhu natáčení či po distribuci hraného filmu do kin nebo do televizního vysílání, naplno rozvinout.

Dostupné z: http://www.tourfilm.cz a http://www.czechtourism.cz [2013-02-15]

 

 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti