Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Němčina pro cestovní ruch

Jazykové vzdělávání v oblasti cestovního ruchu je velmi důležité. Znalost německého jazyka patří pro pracovníky ve službách v České republice vedle angličtiny a ruštiny mezi stěžejní. Mnoho turistů každoročně přijíždí ze zemí našich nejbližších sousedů - z Německa a Rakouska. Z výše uvedeného důvodu jsme připravili nový seminář němčina pro cestovní ruch, který je vhodný pro všechny, kdo pracují v cestovním ruchu nebo studují němčinu (průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláří, pracovníci hotelů, restaurací, učitelé jazyků).

průvodce turistů, výklad průvodce Seminář Němčina pro cestovní ruch je vhodný pro průvodce cestovního ruchu, průvodce pro region Praha, delegáty cestovních kanceláří, pracovníky cestovních kanceláří , hotelů, penzionů, studenty oboru cestovní ruch a vůbec pro všechny, kdo rádi cestují a chtějí se dozvědět více o terminologii cestovního ruchu.

Ono známé "jak se to řekne?" nás pronásleduje v mnoha životních situacích. A terminologie o cestování, návštěvě památkových objektů má také svá vlastní specifika.

Seminář je  zaměřen zejména na odbornou terminologii a je určen pro posluchače, kteří jsou jazykově na úrovni stupně mírně pokročilý - tedy stupeň B2 Evropského referenčního rámce. Průvodce, delegát, pracovník hotelové recepce, prostě každý, kdo komunikuje s turisty potřebuje zejména aktivní znalost cizího jazyka. K čemu je Vám platné, že si vše přečtete, všemu rozumíte, ale nedokážete se vyjádřit! 

Pro průvodce nemá smysl tzv. učebnicová znalost jazyka - ale cílem jazykové znalosti průvodce je umět se aktivně se vyjádřit - myslet v daném jazyce! 

Kvalitní a bohatá slovní zásoba je základ úspěšné komunikace v cestovním ruchu.

Seminář Němčina pro cestovní ruch je POUZE na objednávku. Může se uskutečnit v našich prostorách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 nebo ve Vaší firmě či škole. Máte zájem? Obratem Vám zpracujeme nabídku - terminologie dle Vašich potřeb (průvodci, delegáti,cestovní kanceláře, informační centra, hotely, restaurace, obchod atd.) 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře