Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové poutní stezky Jeseníku

Organizace Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu aktuálně vydalo nového průvodce, který Vám ukáže několik nových zajímavých poutních stezek a míst, díky nimž se seznámíte se spoustou zajímavých příběhů vázaných k Jeseníkům.

Jeseníky nabízí v rámci letošního léta tyto tři naučné poutní stezky:

Poutí k srdci Jeseníků

Zavedeni budete k nejvýznamnějším duchovním místům severní Moravy. Tato stezka zahrnuje tři trasy v délce 28, 48 a 72 kilometrů. Cestou tak potkáte například Vřesovou studánku, kostel Panny Marie Pomocné (Maria Hilf) nebo klášter královéhradecké diecéze Hora Matky Boží.

Stopami krve v Jeseníkách

Na této cestě se seznámíte s inkvizičními procesy, které se v jesenických horách konaly. A to v duchu jedinečného filmu Kladivo na čarodejnice.

S Nebelem po Semmeringu

Návštěvníci mají možnost svézt se vlakem po jedné z nejkrásnějších železničních cest v České republice. Vlak vyjíždí ze Zábřehu na Moravě, přes města Bludov, Rudá nad Moravou, Hanušovice, Branná, Ostružná, Ramzová, Horní Lipová a Jeseník až do Zlatých Hor. Celkový dojem z cesty pak dokreslují ilustrace známé komiksové postavy Aloise Nebela od autorů Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře