Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové termíny angličtiny pro cestovní ruch

Ono známé "jak se to řekne anglicky?" nás pronásleduje v mnoha životních situacích. A terminologie o cestování, návštěvě památkových objektů má také svá vlastní specifika.

Telefonujte na 224 916 485 nebo pište na kurzy@tyrkys.cz

průvodce turistů, výklad průvodce Seminář Angličtina pro cestovní ruch je vhodný pro průvodce cestovního ruchu, průvodce pro region Praha, delegáty cestovních kanceláří, pracovníky cestovních kanceláří , hotelů, penzionů, studenty oboru cestovní ruch a vůbec pro všechny, kdo rádi cestují a chtějí se dozvědět více o terminologii cestovního ruchu.

Ono známé "jak se to řekne?" nás pronásleduje v mnoha životních situacích. A terminologie o cestování, návštěvě památkových objektů má také svá vlastní specifika.

V našem semináři Vás doslova obklopíme aktivní angličtinou. Zapojíte většinu svých smyslů - prožijete řadu emocí!

Při výuce obdržíte tištěné materiály se slovní zásobou, výuku bude provázet obrazová prezentace, uslyšíte řadu ukázek od rodilých mluvčích a hlavně sami budete aktivně hovořit.

Průvodce, delegát, pracovník cestovní kanceláře, hotelové recepce, prostě každý, kdo komunikuje s turisty, potřebuje zejména aktivní znalost cizího jazyka. Musí rozumět a dokázat komunikovat v řadě situací.
K čemu je Vám platné, že si vše přečtete, všemu rozumíte, ale nedokážete se vyjádřit! 

Kvalitní a bohatá slovní zásoba je základ úspěšné komunikace v cestovním ruchu.

Seminář je  zaměřen zejména na odbornou terminologii a je určen pro posluchače, kteří jsou jazykově na úrovni stupně mírně pokročilý - tedy stupeň B2 Evropského referenčního rámce. 


Přihlaste se na některý z následujících termínů semináře:   

Aktuální termín, nevypsán.