Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové termíny kurzu Průvodce pro region Praha (Průvodce Prahou)

Staňte se průvodcem Prahou!

Rozsah oprávnění: Kurz Průvodce pro region Praha  - nově kurz Průvodce Prahou je odborným kurzem, který připravuje průvodce na možnost provádět na území hl. města Prahy (okružní jízdy Prahou, prohlídky Prahy, prohlídky historických objektů v Praze) .

Po úspěšném složení  státní zkoušky profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028N  získáváte Osvědčení k průvodcovské činnosti Průvodce Prahou. Po úspěšně složené zkoušce můžete získat kartičku PCT, která Vás opravňuje k volnému vstupu do vybraných objektů v Praze (např. Staroměstská radnice)
Osvědčením Průvodce Prahou prokazujete cestovním kancelářím, památkovým objektům i turistům Vaši vysokou kvalifikaci průvodce.

Vyučuje se: historie a dějiny kultury * kulturně historický místopis Prahy * pražské objekty * metodika práce průvodce * jak si připravit výklad průvodce 

V našich kurzech vyučují odborní lektoři (většina našich pedagogů přednáší na vysokých školách), kteří mají vlastní bohaté zkušenosti i jako průvodci.

Součástí kurzu je i 7 praktických vycházek, během nichž navštívíte nejvýznamnější pražské památky a seznámíte se s turistickými trasami v Praze.

Cena kurzu: 9 990 Kč obsahuje vlastní kurzovné, základní studijní materiály  a vstupné do památkových objektů při praktické výuce. Cena kurzu nezahrnuje cenu zkoušky, neboť vykonání zkoušky záleží zcela na vůli posluchače.

Kurz Vás připravuje ke zkoušce Profesní kvalifikace "Průvodce Prahou, PK 65-028-N."

Aktuálně vypsané termíny kurzu: zde

 

 Aktualizováno:  8.3.2023 - tato stránka již není dále aktualizována - navštivte hlavní stránku webu :-) www.tyrkys.cz

  • Telefonujte  na 602 204 123
  • pište na kurzy@tyrkys.cz
  • domluvte si schůzku a navštivte nás osobně Španělská 770/2, Praha 2