Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Novinky z Jeseníků

Novinky a přehled nejzajímavějších akcí z nejkrásnějších českých hor.

Navštivte Jeseníky i v zimě.

Jeseníky jsou nádherným místem, kde si můžete odpočinout, uniknout každodennímu stresu, načerpat nových sil či si zasportovat.

V Jeseníkách naleznete na 380 kilometrů pravidelně udržených lyžařských a běžkařských tras. Tyto trasy jsou rozděleny podle náročnosti, od minimálního převýšení až po velmi náročné stoupání. Aktuální stav všech tras je monitorován na webových stránkách www.bilestopy.cz

Jeseníky Vám však nabízejí víc než jen sportovní vyžití. Pokud si potřebujete odpočinout, jistě oceníte návštěvu některé z vyhlášených lázeňských lokalit, jako jsou třeba Velké Losiny, Horní Lipová, Bludov, Karlova Studánka nebo Jeseníky proslulou Priessnitzovou procedurou. Navštívit také můžete rozličná wellness centra, která jsou různorodě rozmístěna po celé ploše Jeseníků.

Vlak Alois Nebel

Fiktivní postava Alois Nebel je s Jeseníky nerozlučně spjata. Na Nebelovu památku vyjel speciální vlak „Alois Nebel“, jehož trasa vede ze Zábřeha přes Slezský Semmering do Jeseníku a zpátky.

Jízdní  řád tohoto vlaku je platný od 15. prosince 2013. Jeho zavedením vyšly České dráhy vstříc Olomouckému kraji, Czechtourismu a sdružení Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, jejichž cílem je zvýšit turismus v tomto regionu.

Více informací naleznete na www.navstivtejeseniky.cz

Aktualizace: 6.1.2014

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře