Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Novinky ze Zámku Napajedla

Zámek Napajedla je místem, kde můžou jednotlivci i rodiny trávit dovolenou tradičně i netradičně. Představme si nabídku letošní sezóny.

Jóga s Katkou Čajánkovou

Pravidelné cvičení a přednášky s lektorkami buď i neteriéru nebo v prostředí zámeckého parku. Koná se každou třetí neděli v měsíci. Kapacita je omezená, nutná rezervace předem. Cvičí se ždy od 10 do 12 hodin, poté následuje zdravý oběd a přednáška.

Aktuální nejbližsí termíny cvičení:

22.6.2015 

20.7.2015

17.8.2015

Aktuální termíny uzavření zámku

Z provozních důvodů je nutné občas uzavřít zámek, konkrétně plánováno na tyto dny:

13.6, 27.6., 28.6., 4.7., 8.8., 9.8., 15.8., 16.8., 22.8., 23.8., 5.9., 6.9. 2015

V tyto dny se nekonají porhlídky zámku a je uzavřena kavárna. 

___________________________________________________________________________________

Zámek Napajedla, který se nachází ve zlínském kraji, je klenotem barokní architektury. Toto krásné místo je perfektní pro trávení nejen rodinné dovolené, ale například i jako ideální volba pro svatby a pořádání firemních akcí. 

V zámeku můžete využít ubytování, a strávit tak rodinnou dovolenou poznáváním místních krás i skvostů v přilehlém okolí. Zároveň můžete během pobytu využít wellness procedury, které vám jistě zpříjemní čas zde strávený. Jedná se především o masáže, jógu a další relaxační cvičení, vonné koupele, aromaterapie, fytoterapie či individuální konzultace v oblasti osobního rozvoje. 

Pokud máte spíše sportovního duchu, můžete se v areálu věnovat sportovním aktivitám. Naleznete zde golfové hřiště, antukové kurty na tenis nebo se mžete zaměřit na Nordic Walking, protože okolí zámku vyloženě vybízí ke krásným procházkám. 

Pokud hledáte krásné místo pro svoji svatbu, tak zámek Napajedla opravdu stojí za uvážení. Pořádají se zde svatby, které dokazují jedinečnost této životní události. Můžete si vybrat a uspořádat zde svatební obřad, svatební den, svatební hostinu nebo jen focení novomanželů v interiérech zámku i v zámeckém parku. Svatební hostina zaručuje jedinečný gastronomický zážitek a prostředí zámku nabízí jedinečnost místa, které je pro svatební den nepostradatelný. 

Milovníci jídla si zámku Napajedla také určitě přijdou na své. Místní restaurace nabízí kulinářské speciality i zdánlivě jednouchá jídla, která ovšem překvapí svou výjimečností. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých a lokálních surovin, které jsou doplněny zahraničními skvosty, jako třeba víno či olivový olej z Toskánska. Po dobrém obědě můžete navštívit romantickou zámeckou kavárnu, kde si vychutnáte pohodu a klid nad dobrou kávou a zákuskem. 

Zámek Napajedla také pořádá kurzy vaření, kterých se mohou zúčastnit jednotlivci, firemní skupiny a zaměstnanci či celá rodina s přáteli. Na věku nezáleží, vařit může každý, děti i starší.  

Více informací o Zámku Napajedla naleznete na stránkách www.zameknapajedla.cz nebo v našem článku ZDE. 
 

Aktualizace: 28.5.2015

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře