Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Odznak Guide of Prague, Průvodce pro region Praha

Průvodci, kteří složí zkoušku Průvodce pro region Praha nebo zkoušku Průvodce Prahou PK 65 028 N, mohou požádat o vydání odznaku Guide of Prague. Odznak je zlaté barvy, je číslován a je k němu vydáván průkaz s fotografií. Odznak obchodní značka průvodcovské činnosti a ukazuje vysokou profesionalitu průvodce a současně je i důležitým marketingovým nástrojem.

Odznak/průkazka Guide of Prague - Průvodce Prahou

Tímto odznakem/průkazem  prokazuje průvodce vysokou profesionalitu a odbornost jak cestovním kancelářím, tak svým klientům. Označit se jako průvodce je velmi důležité i z hlediska marketingu každého průvodce .

Odznak si lze vyžádat na základě složené úspěšně zkoušky Průvodce pro region Praha nebo zkoušky Průvodce Prahou PK 65 028 N.

Ke složení zkoušky pořádáme přípravné kurzy Průvodců Prahou (starší název Průvodce pro region Praha), které Vás naučí vše, co průvodce Prahou potřebuje vědět a znát.

Odznaky/průkazky jsou vydávány centrálně pro celou Prahu a z pověření magistrátu hlavního města Prahy je vydává Pražská informační služba.

POZOR - vydává se plastová průkazka - kovový odznak se již nevydává.

K vydání průkazu je třeba předložit

  • Osvědčení o zkoušce Průvodce Prahou PK 65 028 N složené u TYRKYS
  • Fotografii pasového formátu
  • 200 Kč

Odznak bývá vyhotoven do cca 2 týdnů.

Telefonujte na 224 916 485 !!!   

Staňte se průvodcem nebo delegátem! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu Průvodce Prahou *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a Průvodce Prahou *

Semináře první pomoci Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní

kancelář
 * 
 Přednášky z historie a dějin umění