Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Portál TRAVELOJOBS.COM jako váš pomocník při hledání práce a nových zaměstnanců

Získat novou práci není v současné době snadné. Často musíte týdny i měsíce sledovat nabídku volných pozic a chodit na přijímací pohovory. Zároveň jste nuceni si zvyknout, že jste často odmítáni. I pro zaměstnavatele bývá složité najít kvalitní pracovníky na plný nebo částečný úvazek. Z těchto důvodů vznikla myšlenka portálu TRAVELOJOBS.COM.

Najdete na něm zejména nabídku volných míst v cestovním ruchu, gastronomii a hotelnictví. Jako uchazeč o nové zaměstnání se můžete přihlásit do systému portálu TRAVELOJOBS.COM a zdarma se zaregistrovat přímo zde: http://cz.travelojobs.com/registrace-uchazece-o-zamestnani Je to jednoduché. Do systému vložíte zároveň Váš životopis, který bude odeslán zaregistrovaným profesionálům v cestovním ruchu, hotelnictví nebo gastronomii.

Sledovat aktuální inzerci na portálu nemusíte sami. Pokud si totiž nastavíte službu, které se říká hlídací pes, tak budete o nově vložených vhodných inzerátech okamžitě informováni. Zaměstnavatelé také budou posílat své nabídky na Váš účet. Můžete vyhledávat i v nabídce práce s přímými kontakty na zaměstnavatele.

Zaměstnavatelé nebo personální agentury zase mohou využít výhodné podmínky portálu pro svou inzerci, když hledají nové zaměstnance. Nejdříve si mohou vše v klidu měsíc zdarma vyzkoušet. Po registraci do systému, mohou neomezeně vkládat inzerci a vyhledávat v životopisech. Zaměstnavatel se může jednoduše zaregistrovat zde: http://cz.travelojobs.com/registrace-zamestnavatele

I pro zaměstnavatele funguje služba hlídací pes pro Vámi nastavené požadavky. Odpovědi nových kandidátů potom přicházejí přímo na Váš email.

S portálem TRAVELOJOBS.COM najdete rychle práci i kvalitní spolupracovníky, které potřebujete. Neváhejte se zdarma zaregistrovat a čerpat služby, které Vám tento systém nabízí.

 Kontakty:
TRAVELOJOBS.COM, s.r.o.
Rytířská 411/4
110 00 Praha 1 - Staré Město

Tel: +420 222 87 34 24, Mobil: +420 773 28 28 77, e-mail: info@travelojobs.com

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře