Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Praha technická

Hospodářská komora hlavního města Prahy je hlavním iniciátorem projektu Praha technická, která se snaží přiblížit všem návštěvníkům různá, turisticky méně navštěvovaná místa.

V Praze je mnoho technických památek a většina z nich je i historicky cenná. Téměř žádná z nich ale v minulosti vůbec nebyla otevřena veřejnosti a pokud náhodou, tak s velmi omezeným přístupem. Projekt Praha technická provede návštěvníky místy, do kterých by se jinak nedostali.

V letech 2004 – 2006 byl projekt spolufinancován Evropskou unií. Po konci tohoto období rozhodla Hospodářská komora o prodloužení projektu a vytvořila vlastní rezervační systém prohlídek pražských technických památek.
Do projektu Praha technická jsou zapojeny tyto objekty:Kolektory Praha, a.s., Muzeum pražského vodárenství a úpravna vody v Podolí, Stará čistírna Ekotechnického muzea, Muzeum MHD, ale patří sem i projížďka metrem či motoráčkem.

Hospodářská komora hl. m. Prahy ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy se snaží o rozšíření počtu objektů zapojených do projektu Praha technická.

Hospodářská komora hlavního města Prahy:
Hospodářská komora hl. m. Prahy vznikla v roce 1994 a jejími členy jsou nejen velké a střední firmy, ale i malí podnikatelé a firmy. V současné době má komora 892 členů. Jejím cílem je chránit zájmy svých členů (podnikatelů, velkých i malých podniků) a poskytovat jim pomoc. HKP je jediná hospodářská komora v České republice, které pomáhá svým členům získat Rating MSP – certifikát, který ukazuje na finanční i nefinanční bonitu firmy. HKP poskytuje také různé další služby: výpisy Czech POINT, ověřování pravosti podpisů a dokumentů či jejich konverze.
 

ZÁŽITKOVÁ KARTA
Hospodářská komora hlavního města Prahy nabízí k zakoupení Zážitkovou kartu, která Vám umožní navštívit všechny objekty projektu Praha technická za zvýhodněnou cenu - s 30% slevou. Zážitková karta je určena pro jednu osobu a je platná 12 měsíců od data zakoupení, její cena je 570 Kč.

Více informací naleznete na www.prahatechnicka.cz

 Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře