Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Prázdniny na venkově

Jarní festival Prázdniny na venkově se koná od 23. března do 1. dubna 2013. Na více než 30 vybraných místech českého venkova mohou turisté navštívit farmy, řemeslné dílny nebo venkovské penziony. V průběhu celé akce je připraven bohatý doprovodný program.

Jarní festival Prázdniny na venkově se koná od 23. března do 1. dubna 2013. Na více než 30 vybraných místech českého venkova mohou turisté navštívit farmy, řemeslné dílny nebo venkovské penziony. V průběhu celé akce je připraven bohatý doprovodný program. Kromě tradičního vítání jara a otevírání studánek se návštěvníci mohou těšit třeba na vinařskou stezku, jarní kulinaření, velikonoční tvoření, zvyky, tradice a pobyty, program s koňmi a spoustu dalšího. Přehled všech akcí je k dispozici na webové stránce www.prazdninynavenkove.cz .

Podle paní Zdenky Noskové, manažerky projektu PNV, se jedná o ucelenou nabídku turistických služeb a zážitků na českém, moravském a slezském venkově. Festival vznikl proto, aby se široká veřejnost dozvěděla o možnostech, který český venkov nabízí – to je například kvalitní dovolená v Čechách nebo poznávání tradic a řemesel. 

A kde se festival Prázdniny na venkově koná? Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 23. března v 10 hodin v Borovanském mlýně v Jižních Čechách. Zde budou připraveny doprovodné akce – dojení a výroba sýra, setkání s jarními mláďaty, pletení pomlázek nebo zdobení kraslic. Kompletní seznam všech objektů zapojených do festivalu najdete na jeho webových stránkách.

Celkové náklady na projekt Prázdniny na venkově jsou 10 milionů Kč, financování je zajištěno z Integrovaného operačního programu EU. Na projektu spolupracuje i Svaz venkovské turistiky. Festival Prázdniny na venkově je určen široké veřejnosti.

Více informací naleznete na www.prazdninynavenkove.cz

 Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře