Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pražský hrad pro základní školy

Chystáte se na výlet do Prahy a chcete navštívit Pražský hrad? Pro žáky základní škol platí velmi výhodná nabídka vstupného do památkových objektů Pražského hradu.

Návštěva Pražského hradu patří mezi nezapomenutelné zážitky každého člověka. Je s podivem, kolik školáků ještě na Pražském hradě nebylo. A nejedná se jen o mimopražské děti. Často kolem sebe slýcháváme - do památkových objektů je tak drahé vstupné ... to  si v dnešní době řada dětí nemůže dovolit.

Ale je to vždy pravda?  Pražský hrad pro žáky základních škol má velmi výhodnou nabídku vstupného, takže každé dítě může Pražský hrad navštívit.

Cena vstupného činí 150 Kč za celou třídu!

Tato akční cena platí do maximálního počtu 26 žáků doprovázených průvodce Prahou, Průvodce Pražský hrad maximálně dvěma pedagogy.

Pan učitel/paní učitelka se v informačním středisku Pražského hradu prokáže jmenným seznamem žáků potvrzeným školou, že se jedná o školní akci (školní výlet, exkurzi, výuku atp.).

Na základě tohoto seznamu si může zakoupit vstupenku za výše uvedených 150 Kč pro celou třídu. Jedinou podmínkou je, že v den návštěvy Pražského hradu musí být žáci mladší 15 let - pozor u deváťáků. 

Vstupenka opravňuje k návštěvě chrámu sv. Víta - i placené části, Královského paláce, baziliky sv. Jiří a Zlaté uličky.

Pražský hrad si můžete prohlédnout s naším profesionálním průvodcem nebo průvodkyní, kteří Vašim dětem poskytnou zajímavou a poutavou formou odborný výklad úměrný věku dětí v souladu se školními osnovami. Průvodcovské služby průvodců po Praze můžete využít nejen na Hradě, ale po celé Praze. Při výběru vhodné trasy a programu Vám rádi poradíme.

Máte zájem o průvodce nebo průvodkyni na Pražský hrad nebo na celou Prahu? 

Volejte na číslo 602 204 123 nebo pište na pruvodce@tyrkys.cz