Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Sekce památek a významných turistických cílů v Kutné Hoře

Kutnohorská a sedlecká farnost spolu s průvodcovskou službou Kutné Hory prezentovaly cestovním kancelářím novinky a své záměry na rok 2015.

 Profesionálové v cestovním ruchu mají vždy aktuální informace! 

Prezentaci sekce památek ACK ČR pro pracovníky cestovních kanceláří a cestovních agentur  pod vedením Dr. Jolany Kopřiva Myslivcové zahájila návštěva nového informačního centra u katedrály Sv. Barbory.

Infocentrum je pro turisty vstupním bodem i oázou, protože tam najdou nejen vstupenky, mapy a informace, ale i občerstvení a WC, tedy i služby, o kterých se málo mluví – a o to víc jsou potřeba. Infocentrum je důležitým místem i pro všechny profesionální průvodce a pracovníky cestovních kanceláří.  Jejich vzájemná spolupráce je základem úspěchu. 

Návštěva chrámu sv. Barbory je neodmyslitelnou součástí programů. Účastníci prezentace měli tu výhodu, že se jich kromě profesionální průvodkyně ujal i arciděkan Jan Uhlíř, který umí posluchače strhnout svým zájmem i úžasně lidským přístupem.

Nevynechali jsme ani empory a Kapli Božího těla a dozvěděli jsme se, jak budou v příštím roce nově rozděleny prohlídkové okruhy.

Následovala prohlídka kostela sv. Jakuba včetně míst, která se běžně nenavštěvují, ale pro menší VIP skupiny lze prohlídku dohodnout, stejně jako otevření objektů mimo běžnou dobu.

Po obědě v hotelu U kata následovala debata v kongresovém sále, kde si obě strany vyměňovaly informace a názory na systém fungování vzájemné obchodní spolupráce.

Opět se ukázalo, jak je důležité, že sekce památek ACK ČR skýtá platformu pro takovou diskusi. Majitelé a správci památkových objektů mají totiž sice dobrou vůli, ale velmi zkreslené představy o tom, jak to v cestovním ruchu v praxi chodí.

Před zpáteční cestou následovala prohlídka s pohoštěním v nově vybaveném kouzelném hotelu U růže v Sedlci na strategickém místě mezi katedrálou a kostnicí.

Účastníci prezentace si odváželi kromě informací o nejbližších i chystaných programech včetně termínů a ceníků i osobní kontakty a nádavkem i nezapomenutelné dojmy.


 

Tefonujte  na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky