Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Semináře Cestovní ruch v určité oblasti

Každý průvodce nebo delegát se specializuje na určitou oblast. Jak ale získat nejdůležitější informace o geografii, historii či aktuální situaci v dané zemi? S tímto Vám pomohou naše semináře, specializované vždy na určitou oblast cestovního ruchu. Rozšiřte si své obzory v seminářích určeným Španělsku, Portugalsku a Itálii, alpské oblasti a Německu nebo Řecku, Turecku a Kypru.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Semináře jsou určeny  především pro delegáty, průvodce , pracovníky cestovních kanceláří, ale i o zájemce z řad laické veřejnosti, kteří se chtějí dozvědět více o turistice v  dané oblasti.

Každý z vypsaných seminářů je zaměřen na detailní seznámení s geografií, historií a kulturou daného regionu. Pozornost je věnována také praktickým reáliím jako například doprava, jazyk, ceny v dané oblasti apod.) . Dozvíte se nejdůležitější informace i o aktuální politické a ekonomické situaci.
 

Semináře jsou vypisovány průběžně, v  naší nabídce máme například seminář o Španělsku a španělských ostrovech, Portugalsku, Itálii, Řecku, Turecku, Kypru, zemím severní Afriky jako je Egypt, Tunis, Maroko, ale i například evropským destinacím jako např. Německu. Aktuální nabídku sledujte na našem webu.

Všechny semináře lze také uspořádat individuálně dle Vašeho přání a konkrétních potřeb jak u nás v TYRKYSu, tak i ve Vaší cestovní kanceláři, škole nebo na dalším místě. O této možnosti Vám rádi poskytneme bližší informace.

Cena vypsaného kurzu: 1 900 Kč za osobu (cena zahrnuje závěrečné osvědčení, desky, papíry na psaní, základní studijní materiál)
Akční cena pro absolventy kurzů Delegát cestovní kanceláře, Pracovník cestovní kanceláře a Průvodce cestovního ruchu absolvovaných v TYRKYS, škole kultrury podnikání, s.r.o. - 1 200 Kč.

Semináře budou vypsány - sledujte naši nabídku

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

 

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře