Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Svatba v Praze

Jistě každý pár plánující svatbu chce, aby byl jejich den výjimečný! K tomu samozřejmě neodmyslitelně patří také výběr správného místa, kde se svatební obřad bude odehrávat. V samotném srdci Evropy, v Praze, naleznete mnoho překrásných míst, kde si své "ANO" můžete říct. Zde je pár tipů na pohádkovou svatbu!

Jedním z nejoblíbenějších pražských míst, ke vstupu do manželského sňatku, je Staroměstská radnice. zde se svatební obřad odehrává ve svatební síni v prvním patře starého radního domu, a to za doprovodu varhanní hudby. Na tuto událost je sem možná pozvat až 180 hostů.

Dalším nádherným místem je Vrtbovská zahrada, která je zařazena mezi kulturní dědictví UNESCO. Obřad se koná ve zdejších reprezentativních prostorách zahrady, v romantickém prostředí stověžaté Prahy. Uzavřít zde můžete jak civilní, tak i církevní sňatek. Zařízena Vám bude květinová výzdoba a novomanželský přípitek. O dalších možnostech, požadavcích a přáních ohledně svatební přípravy (hudba, fotograf,...) se domluvíte přímo se správcem zahrady.

Botanická zahrada nabízí hned pět míst k uspořádání svatby, a to v Kapli sv. Kláry, na terase pod Kaplí s výhledem na Prahu, u sekvojovce na hlavní expozici, na Bambusové louce nebo na terase u vodopádu ve Fata Morgáně. Dále se přímo nabízí také přilehlý barokní Trojský zámek ze 17. století.

Dalším možným místem je některá z pražských věží (např. Malostranská mostecká věž, Petřínská rozhledna, Zrcadlové bludiště na Petříně, Prašná brána či Věž chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně) a samozřejmě nekonečně mnoho dalších míst...!

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře