Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Světový den ledového vína v Lednicko-valtickém areálu

3. ročník mezinárodní soutěže Světový den ledového vína se bude konat během posledního srpnového víkendu v Lednicko-valtickém areálu.

Ice Wine du Monde – soutěž ledových a slámových vín – je pod patronátem Mezinárodní organizace pro révu a víno v Paříži. Tento patronát pouze dokazuje vysokou kvalitu, úroveň a prestiž soutěže. Česká soutěž Ice Wine du Monde je jednou za šestnácti soutěží zaštítěných touto organizací.

Mezinárodní organizace pro révu a víno má striktní soutěžní pravidla, která vyžadují zastoupení vín z minimálně osmi zemí, v každé hodnocené kategorii musí figurovat vína z minimálně pěti zemí a minimálně 20% vzorků v celé soutěži musí pocházet ze zahraničí.

Hlavním organizátorem soutěže je agentura CzechTourism, jako partnery jmenujme například Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci, Národní vinařské centrum a Vinařský fond ČR, obec Valtice, obec Lednice a mnoho dalších.

Každoročně se soutěže v České republice účastní mnoho zahraničních odborníků, kteří oceňují nejlepší slámová, ledová a sladká vína z celého světa.

Přípravy na soutěž jsou nyní v plném proudu, probíhá akreditace mezinárodní jury, přijímají se přihlášky do soutěže, připravují se odborné programy a doprovodný open air festival pro širokou veřejnost. Festival se bude konat v zámeckém parku v Lednici 31.8. a 1.9.2013, vstup na něj bude zdarma.

Více informací naleznete na www.icewine-du-monde.com

Zdroj: www.czechtourism.cz 

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře