Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

TOURFILM

47. ročník mezinárodního festivalu, který se každoročně zaměřuje na filmy s tématikou cestovního ruchu a turistiky.

Od 9. do 11. října 2014 se koná 47. ročník festivalu TOURFILM v Karlových Varech. Program festivalu je bohatý a již nyní se můžete těšit na osobnosti jako jsou Marie Poledňáková, Martin Zounar, Radim Uzel či Aleš Háma. Každý den bude také v době od 10 do 17 hodin probíhat projekce TOUR REGION FILM a TOURFILM v hotelu Thermal.

Cílem zpracovaných filmů je motivovat české i zahraniční turisty k návštěvě České republiky.

Minulé ročníky:

V roce 2012 se do soutěže přihlásilo na 656 filmů ze 136 zemí. Do tuzemského festivalu filmů se přihlásilo celkem 135 filmů a 68 multimédií. A právě některé filmy bylo možno shlédnout právě na festivalu. Rok 2012 byl věnován Tahiti. Hlavní hvězdou byl světoznámý potápěč Mike Rutzen (Sharkman) pocházející z Jižní Afriky. Dále jste mohli shlédnout vystoupení tahitské taneční a hudební skupiny Aloha Tahity Show nebo si přijít poslechnout české celebrity jako je Dana Morávková, Miloslav Stingl, Iveta Toušlová či Josef Maršál. V hotelu Thermal probíhala také přehlídka různých turistických map a průvodců TOURMAP.

V roce 2013 se TOURFILMu zúčastnilo 747 filmů a multimédií ze 132 zemí. Hlavním tématem byl karneval v Riu a Amazonka a hlavní filmovou hvězdou byla Céline Cousteau, která pokračuje v práci svého slavného dědečka oceánografa Jacquese Yvese Cousteau. Festivalu se účastnili také například Hana Maciuchová, Václav Vydra, Tomáš Hanák či Michal Dvořák.

Podrobný program na www.tourfilm.cz

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře