Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

TYRKYS se stal partnerem Prahy 3 při vydání publikace kostel Nejsvětějšího Srdce Páně

Publikaci vydala Městská část Praha 3, neboť dlouhodobě usiluje o zapsání Plečnikovy stavby kostela na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Zároveň je publikace velmi vhodná pro podporu cestovního ruchu v Praze i v oblasti Městské části Praha 3. Publikaci „Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně Praha 3“ můžete prozatím získat v češtině, angličtině a němčině. Vydání dalších jazykových mutací Městská část Praha 3 zvažuje.

Publikaci vydala Městská část Praha 3, neboť dlouhodobě usiluje o zapsání Plečnikovy stavby kostela na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Zároveň je publikace velmi vhodná pro podporu cestovního ruchu v Praze i v oblasti Městské části Praha 3.

Publikaci „Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně Praha 3“ můžete prozatím získat v češtině, angličtině a němčině. Vydání dalších jazykových mutací Městská část Praha 3 zvažuje.

Publikace je vhodná pro všechny průvodce Prahou, pracovníky cestovních kanceláří připravující programy v Praze.

TYRKYS se stal partnerem této publikace a má velký podíl na její distribuci odborníkům v cestovním ruchu.