Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Úspěšní absolventi TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. - CK JOHOHO

Za dobu existence TYRKYSu jsme proškolili mnoho úspěšných absolventů. Představíme Vám alespoň některé z nich.

Cestovní kancelář JOHOHO

absolenti tyrkys, ck johoho Při vyslovení jména cestovní kanceláře JOHOHO si vždy vybavím nezapomenutelnou píseň Valdemara Matušky a námořnické prostředí.

Paní MUDr. Benešová je velmi dynamická žena, která v TYRKYSu studovala rekvalifikační kurz Pracovník cestovní kanceláře. Měla již podnikatelské zkušenosti z obchodní činnosti a  jasnou představu o tom, čím se její cestovní kancelář bude zabývat. Od nástupu do kurzu šla krok za krokem za svým cílem.

I když se to někomu zdá velmi složité, během pár týdnů po zkoušce si sjednala povinné pojištění proti úpadku, vyřídila koncesi cestovní kanceláře a nechala postavit webové stránky. Protože chtěla být u těch nejnovějších informací, vstoupila do Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Paní Benešovou jsem potkala na veletrhu Holiday v Praze, kde měla svůj stánek. Téměř neustále byla obklopena klienty a vyřizovala také telefonické objednávky a dotazy.

Co nabízí CK JOHOHO?

  • Plavby lodí po celém světě. Jedná se o lodi renomovaných společností (často i velmi luxusní zámořské lodě). Plout můžete několik dní i týdnů - záleží jen na časových možnostech
     
  • Poradenskou činnost jak si vybrat pro Vás tu nejvýhodnější nabídku (z hlediska kvality produktu i slevy)
     
  • Dopravu do přístaviště lodi (autobusem, letecky)
     
  • U vybraných plaveb česky hovořícího delegáta

Přejeme štastnou plavbu!!!!

 Tefonujte  na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky

Přidejte se k nám! Zažili jsme společně: 

a mnoho dalších akcí

Přečtěte si také: