Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Veletrh cestovního ruchu ITEP v Plzni

8. ročník Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2012 se uskutečnil ve dnech od 20. do 22. 9. 2012, a to v hale TJ Lokomotiva Plzeň (Městská sportovní hala). Moto ITEPu bylo: Přijďte, poznávejte, ochutnávejte a nechte zrychlit I TEP vašeho srdce.

Více jak 100 českých a zahraničních vystavovatelů seznámilo návštěvníky ITEPu s mnoha místy Plzeňského kraje, které by turista neměl na svých cestách vynechat.

Součástí veletrhu byla řada výstav, přednášek, ochutnávek, jednoduše mnoho zábavy pro malé i velké. A jaké konkrétně? – Horolezecká stěna, chůze po laně, ukázky tradičních českých řemesel, taneční a hudební vystoupení.  K dispozici byly různé propagační materiály, cyklomapy, cestovní brožurky, nabídky ubytovacích zařízení atd. Současně probíhal také křest knihy Mirky Kuntzmannové „S trochou nostalgie aneb jak se vařilo a jedlo za císaře pána“ a premiéra filmu Tomáše Vorla „Cesta do lesa“.

22. září bylo věnováno tzv. bavorské sobotě plné umění, kultury, tradicí a chybět nebudou ani ochutnávky kulinářských specialit.

Během veletrhu jste si mohli vyslechnout i semináře na téma cestovního ruchu. Přednášeli někteří zástupci agentury CzechTourism či šéfredaktor časopisu Travel Profi Ladislav Kovář.

Jednoduše je se bylo co těšit! V roce 2011 se ITEPu zúčastnilo kolem 10 tisíc lidí.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře