Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Výstava Skleněná republika Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou představí na letošním ročníku veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem výstavu Skleněná republika. Tato výstava je jednou z částí Mezinárodního trienále skla a bižuterie JABLONEC 2014 a představí tvorbu dvaceti sklářských výtvarníků pocházejících ze čtyř různých generací.

Koncepční výstava českého autorského skla bude slavnostně zahájena 7. února 2014 právě na veletrhu Ambiente. Název výstavy Skleněná republika není zvolen náhodně, ba právě naopak, má představit fenomén moderního autorského skla, který vznikl v 50. letech 20. století.

Autoři výstavy vytvořili exponáty pomocí rozličných technik, teplých i studených. K výstavě bude nabízen i reprezentativní obrazový katalog. Muzeum skla a bižuterie, které si klade mimo jiné za cíl zpopularizovat české sklářství ve světě, doufá, že na této výstavě si české sklo zamiluje mnoho nových lidí.

Česká premiéra výstavy Skleněná republika se bude konat 26. června 2014 v Jablonci nad Nisou v kostele sv. Anny, kde ji budou moci návštěvníci zhlédnout až do konce letních prázdnin. Výstava bude otevřena v rámci Mezinárodního trienále skla a bižuterie JABLONEC 2014.

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře