Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Vzdělávání a práce

Chcete změnit svou profesi? Hledáte novou práci? Potřebujete si rozšířit vzdělání nebo kvalifikaci? Chcete se naučit něco nového? Portál Vzdelavaniaprace.cz, který je součástí projektu Národní soustava kvalifikací umožňuje najít nové pracovní příležitosti a zájemcům o vzdělání ukazuje nejjednodušší cestu k získání nové profesní kvalifikace.

Jak získat celostátně platný a uznávaný certifikát?
Tento certifikát získáte po úspěšném složení zkoušky profesní kvalifikace, která se koná před autorizovanou osobou. Na výše uvedeném portálu najdete konkrétní podmínky a nutné znalosti ke složení jednotlivých zkoušek profesní kvalifikace. Zkouška je zpoplatněna a může ji skládat pouze osoba starší 18 let. Na tyto zkoušky je možné se připravit v některém z k tomu určených přípravných kurzů.
 

Jak najít práci v rámci nové profesní kvalifikace?
Portál Vzdelavaniaprace.cz nabízí nejen zkoušky nebo přípravné kurzy, ale také tisíce pracovních příležitostí a volných míst, která přímo vyžadují znalosti a dovednosti dané profesní kvalifikace. Registrovaní uživatelé navíc uvidí u dané pozice i průměrnou výši platu. Je možné také nastavit si tzv. hlídacího psa, který bude procházet nabídky práce za Vás.
 

Kde si rozšířit znalosti?
Na zmiňovaném portálu naleznete širokou nabídku kurzů a seminářů, které jsou propojené se zkouškami profesní kvalifikace nebo které na ně připravují. Úřady práce navíc mohou rekvalifikační kurzy a zkoušku profesní kvalifikace po úspěšném složení zkoušky proplatit. O proplacení je však nutné zažádat před zapsáním se do kurzu.

Veškeré informace naleznete na www.vzdelavaniaprace.cz

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře