Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Zima na Lipně

Skiareál Lipno si pro své návštěvníky pro zimní sezónu 2012 připravil řadu lyžařských novinek a dalších výhod pro malé i velké.

První novinkou pro návštěvníky Skiareálu Lipno bylo nově osvětlené hřiště Foxpark kapitána Lipánka otevřeno nově i ve večerních hodinách od 18.00 do 20.00 hodin a se vstupem zdarma. Druhou novinkou bylo otevření další dětské skicrossové dráhy.

Skiareál propojil sjezdovky Školní a Promenádní, což již zkušeným lyžařům přináší nové možnosti jízdy. Pokud si zde chcete kromě jízdy vychutnat nevšední pohled na zasněženou Šumavu, pak je právě pro Vás jedinečná Stezka korunami stromů.

LIPNO CARD si může pořídit každý, kdo se chystá zavítat na Lipno. Tato karta, kterou je možné zakoupit za 79 Kč, poskytuje uživateli slevu 20% na vícedenní skipasy, na ostatní pak 25%, dále slevu do půjčovny Intersport Rent v Chatě Lanovka , a také do řady restaurací, obchodů a památek. Platnost karty trvá i po letní sezónu r. 2013.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře