Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Zkouška Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK - 65021 N

Zkouška Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK - 65021 N je v současné obě nejvyšší stupeň zkoušky průvodce v rámci tzv. celoživotního vzdělávání.

Zkouška Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK - 65021 N je v současné době nejvyšší stupeň zkoušky průvodce v rámci tzv. celoživotního vzdělávání. Ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu Vás připraví kurz Průvodce cestovního ruchu nebo Balíček kurzů Průvodce cestovního ruchu PLUS Průvodce Prahou. 

Zkouška vychází z tzv. Národní soustavy kvalifikací a zkouší se podle tzv. kvalifikačního standardu, který byl pro tuto zkoušku vypracován a schválen. Zkouška se skládá z části odborné (část testová, praktická a ústní) a jazykové z jazyka, který si vyberete (v případě, že máte zkoušku stupně B2 nebo vyšší Evropského referenčního rámce, tak jste od jazykové části zkoušky osvobozeni).

Zkouška je autorizována Ministerstvem pro místní rozvoj. Autorizovanou osobou pro výkon zkoušky Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK 65 021N je PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová

Po úspěšném složení zkoušky obdržíte osvědčení (na dokumentu oficiálním dokumentu SEVT s vodoznakem a kulatým razítkem se státním znakem), které je veřejnou listinou podobně jako jí jsou např. vysvědčení, výuční listy nebo diplomy o absolutoriu, ale také občanský či řidičský průkaz nebo rodný list.

Osvědčení má celostátní platnost a bez dalšího osvědčuje skutečnosti v něm uvedené při každém občanskoprávním i pracovněprávním vztahu, tedy i při prokazování dosažené kvalifikace. 

Na osvědčení je uveden kvalifikační dovětek Evropské unie tzv. European Qualification Framework – EQF,  který je velmi důležitý, pokud chcete své osvědčení předložit v jiné zemi EU.

Aktuální termíny zkoušky jsou pravidelně zveřejněny na našem webu. U každého termínu je i formulář přihlášky, který je třeba vyplnit a doručit do naší kanceláře.

Vyberte si Váš termín zkoušky ještě dnes! 

 Aktualizováno: 22.11.2018 - stránka již není průběžně aktualizována - více na www.tyrkys.cz 

Telefonujte  na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz