Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

NOVINKA - Bezstarostné průvodcovství - pojištění odpovědnosti pro průvodce - Dl2/2024

14. říjen 2024, Pondělí

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí) ON LINE výuka: v reálném čase na platfotmě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.

Telefonujte na:  602 204 123pište na:  kurzy@tyrkys.cz

Bezstarostné průvodcovství - pojištění odpovědnosti pro průvodce 

Často se mi říkáte nebo píšete "Co mám dělat?": 

Co se na semináři dozvíte? 

Termín:                  14. října 2024 (10:00 - 12:00)

Seminář vede  :    Mgr. Ivana Lazcano Perez (Mgr. Ivana Dlesková) - zkušená průvodkyně, majitelka cestovní agentury a certifikovaná poradkyně v oblasti pojištění 

Cena:                      250 KčDetail kurzu

Cena: 250 Kč *

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.