Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Hledáte průvodce nebo delegáty? Zdarma zveřejníme Vaši poptávku certifikovaným průvodcům!

POZOR od 1. března 2021 - může činnost průvodce vykonávat pouze držitel Českého národního průkazu průvodce cestovního ruchu Pro cestovní kanceláře a cestovní agentury nabízíme zdarma službu zveřejnění poptávky po průvodcích a delegátech. Máme registrované kvalifikované průvodce s Průkazem II. stupně.

Více informací

Pořádáte kurzy, semináře, školení ? Hledáte vhodné a moderní prostory v centru Prahy ?

Nejlepší dopravní dostupnost - jen pár kroků od metra Karlovo náměstí (východ) Palackého náměstí a zastávky tramvají Palackého náměstí - užijte si krásné moderní prostory v historickém secesním domě.

Více informací

V případě potřeby Vám zajistíme dataprojektor, notebook, flipchart..

Nabízíme k pronájmu školící prostory v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností. Všechny místnosti - učebny jsou upravené tak, abyste u nás mohli realizovat svá školení, meetingy, setkání, literární čtení a řadu dalších akcí.

Více informací

Občerstvení, káva, čaj, kávová přestávka, coffee break

Jste při delším jednání unaveni ? Máte hlad či žízeň ? Zajistíme vám občerstvení dle Vašeho požadavku a podle Vaší chutí.

Více informací

Již několik let vydáváme vlastní odznak pro Průvodce cestovního ruchu – TOURIST GUIDE.

Ke každému odznaku průvodce obdržíte registrační kartičku TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. Odznak je vlastně obchodní značka - brand - průvodcovské činnosti. Označení průvodcovským odznakem je velmi důležité, protože vyjadřuje vysokou profesionalitu daného průvodce, také je důležitým marketingovým nástrojem.

Více informací