Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Hledáte průvodce nebo delegáty? Zdarma zveřejníme Vaši poptávku certifikovaným průvodcům!

POZOR od 1. března 2021 - může činnost průvodce na území České republiky vykonávat pouze držitel Českého národního průkazu průvodce cestovního ruchu Pro cestovní kanceláře a cestovní agentury nabízíme zdarma službu zveřejnění poptávky po průvodcích a delegátech. Máme registrované kvalifikované průvodce s Českým národním průkazem průvodce cestovního ruchu II. stupně.

Více informací

Marketing průvodcovské činnosti - průvodcovská činnost jako obchodní značka

Průvodcovská činnost jako obchodní značka je do jisté míry obecný pojem, který nelze registrovat jako ochrannou známku. Práce průvodce cestovního ruchu, průvodce Prahou, delegáta cestovní kanceláře je náročná. Proto je neustálé budování společenské prestiže práce důležité.

Více informací

Pořádáte kurzy, semináře, školení ? Hledáte vhodné a moderní prostory v centru Prahy ?

Nejlepší dopravní dostupnost - jen pár kroků od metra Karlovo náměstí (východ) Palackého náměstí a zastávky tramvají Palackého náměstí - užijte si krásné moderní prostory v historickém secesním domě.

Více informací

V případě potřeby Vám zajistíme dataprojektor, notebook, flipchart..

Nabízíme k pronájmu školící prostory v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností. Všechny místnosti - učebny jsou upravené tak, abyste u nás mohli realizovat svá školení, meetingy, setkání, literární čtení a řadu dalších akcí.

Více informací

Občerstvení, káva, čaj, kávová přestávka, coffee break

Jste při delším jednání unaveni ? Máte hlad či žízeň ? Zajistíme vám občerstvení dle Vašeho požadavku a podle Vaší chutí.

Více informací